Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Carter ügynök sorozat az...

A Carter ügynök sorozat az milyen sorozat? Miről szól?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki végignézte? Ha igen, meg tudja mondani nagy vonalakban miről szól? Úgy értem, van bármi köze az Amerika Kapitány cselekményéhez, szereplőihez? És úgy összességében mennyire jó sorozat mondjuk egy 0-10 skálán? Érdemes rászánni az időt? Hozza a Marvel minőséget?

2018. nov. 22. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem jobb, mint a shield ügynökei. A kapitány eltűnése után játszódik. A filmbeli szereplők közül ugye ott van benne Carter, és Howard Stark (mindkettőjüket ugyan az a színész játssza, mint a filmben), és új szereplőként kiemelném Jarvist, a komornyikot, aki nekem a kedvencem volt.

Ez ilyen kosztümös, ügynökös kaland sorozat, és annak nagyon jó. Ha szereted ezt a stílust, szerintem tetszeni fog.

2018. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Oh, és a kapitány régi bandájából is van benne cameo, ha jól emlékszem.
2018. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Huuuu nagyon jó sorouat 10/100
2021. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!