Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Grindelwald hazudott a moziban...

Grindelwald hazudott a moziban most megtekinthető Grindelwaldos film végén Credence-nek szerintetek?

Figyelt kérdés

Valahogy úgy érzem, hogy amikor azt mondta amit mondott (nem írom le mit, mert hátha valaki nem látta még a filmet) a film legvégén, akkor kamuzott. Mi a véleményetek?


Ha valamit fontos megírnotok a filmbből, akkor a komment elé írjátok oda kérlek, hogy SPOILER; nem szeretném senkinek lelőni a poént.



2018. nov. 24. 16:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én amúgy még azért is érzem kamuszagúnak azt, amit mondott, mert egy 5 részes filmsorozatban nem hiszem, hogy már a 2. részben lerántják a leplet az igazságról.


Kb olyan lenne, mintha a Harry Potter és a bölcsek kövében megismertük már volna a Horcrux-okat, Tom Denem életét, stb. és utána még ott lenne 6 rész, amiben semmi új infó nincs már.

2018. nov. 28. 11:50
 12/15 A kérdező kommentje:

SPOILER!!!


*

*

*



tényleg Spoiler, csak az olvassa, aki látta a filmet!


*

*

*


Arról amúgy mi a véleményetek, hogy a főnix, amit Kredencnek :D mutogatott Grindelwald a film végén (hogy minden Dumbledore-nak megjelenik egy főnix, ezért Kredenc is Dumbledore) az Albus Dumbledore-é, csak valahogy ellopta Grindelwald, mielőtt hozzá kerülhetett volna?


Azért kérdezem, mert amikor először találkozik a filmben Göthe Salmander meg Albus Dumbledore, akkor arról is szó van, hogy Göthe azért volt Amerikában, hogy elhozzon egy főnixet Dumbledore-nak. Azt nem tudjuk meg, hogy megtörtént e, mivel az első filmben erről nem mutattak semmit, a másodikban meg ezzel ki is merül a csevely a témáról, nem mondja Dumbledore, hogy nem kapta meg, se azt, hogy "köszi a madarat amúgy, szépen eszik és jókat repül". Hiába is mutatják be Albus főnixét a Harry Potter idejében játszódó részekben, nem tudhatjuk, hogy az e az ominózus madár, akit Göthe elhozott / el kellett volna hoznia.

Mert lehet, hogy

- A főnixet el se hozták Amerikából és majd máshogy, egy másik főnix lesz Dumbledore kiskedvence, akit bemutatnak a későbbi években

- Lehet elhozták és már rég Dumbledore-nál van

- Lehet Grindelwald ellopta, hogy hihetőbb legyen a meséje


Tudom, hogy semmilyen jelenetet nem tettek bele, ahol Grindelwald főnixet lop, de akkor nem tudták volna a rajongókat gondolkodóba esni, hogy kamuzott e Credence-nek a film végén, mert akkor mindenki levágná az igazságot.


Erről mi a véleményetek?

2018. nov. 28. 12:57
 13/15 anonim ***** válasza:
SPOILER az egész, ha nem láttad a filmet. Hát, Dumbledore apjának nem lehet a gyereke. Dumbledore az 1881-ben született, Credence 1901 környékén. Dumbledore apja ekkor már régóta börtönben volt, az anyja is meghalt már addigra. Vagy Dumbledore apja testvérének a gyereke, akiről eddig nem is hallottunk, de attól mág létezhetett, így Dumbledore-nak unokaöccse, vagy Dumbledore-nak magának a fia, ami ugye szembemenne azzal, amit a karakter irányultságáról tudunk. Na meg a jellemével is, 20 éves kora körülre már észhez tért, és nem valószínű, hogy elhagyta volna a gyerekét. Viszont Rowling ebből a szempontból Voldemortot is megkaraktergyilkolta egy titkos gyerekkel. Dumbledore-t talán nem merné, főleg, hogy a meleg közösség szerintem felháborodna, ha most biszexuálissá tenné, vagy azt erőltetné, hogy meleg létére hetero kapcsolata volt. Grindelwald szerintem azt akarta, hogy Credence örüljön, hogy kap identitást, plusz Dumbledore ellen hangolni, így hazudott neki.
2018. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

SPOILER


#10-es válaszoló vagyok. A filmben kifejezetten azt mondja Grindelwald, hogy Albus testvére, és az életére tör, szóval sem a fiára, sem az unokatestvérére/öccsére vagy egyéb rokonára nem utalt. Szerintem ordas nagy kamu az egész,és lesznek itt még csavarok.


Én a HP színdarabot nem venném ide, annyira sok logikai baki van a történetben, és olyan gagyi (Pl.:Voldinak gyereke van!!!???,Cedic egy megalázatástól halálfaló lesz, százfűlé főzetet készítenek pár óra alatt hónapok helyett... peeeerszeeee), hogy nem tekinteném az univerzum részének, sőt folytatásnak sem. Arról nem beszélve, hogy nem is Rowling írta, csak rábólintott (szerintem tudatmódosító szerek hatása alatt, mert egyébként nem értem, hogy engedhette meg ezt)

2018. nov. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Amúgy ez jól összefoglalja amit én is sejtek:

https://www.youtube.com/watch?v=7UXc8-YC8ck

2018. nov. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!