Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Romano vagy Weaver?

Romano vagy Weaver?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Vészhelyzet C. sorozat rol lenne szó..Szóval Romano vagy Weaver? Szerintetek melyikük a jobb karakter? És mért?



#sorozat #vészhelyzet #melyk a jobb
2018. nov. 24. 20:00
 1/4 medicopter117 ***** válasza:

Az elején mikor bejöttek a sorozatba mindkettőt utáltam de mire a végére megszerettem őket.

Weaver sokakkal kicseszett és sokszor manipulálta az embereket és néha hazudott is azért hogy megkapja amit akar. Én személy szerint sose gondoltam volna hogy egyszer lesznek barátai és szeretni is fogják de a végére egészen jóban lett Abbyvel és Lukával is. És az hogy felvállalta a Clemente ügyet csak a hab a tortán mert végül bevallotta az igazat.

Romanó az a tipikus szexuláisan zaklató doktor akit az elején mindenki utál de van néhámy cselekedete ami tiszteletre méltó. Senkivel sincs jóban mindenkit utál. Senki nem mer neki visszaszólni. Egyedül Elizabethel van jóban bár ő se mindig kedveli Romanót. Ha az emlékeim nem csalnak akkor Abby az egyetlen Elizabethen kivűl aki vissza mer szólni neki

Egy szó mint száz szerintem mindketten undorítoan viselkedtek az elején de sikerült változniuk annyira hogy szerethető karakterek legyenek.

UI: mindkettő szereplő kiírása lehetett volna egy két fokkal jobb és szebb.

2018. nov. 25. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 medicopter117 ***** válasza:

Az elején mikor bejöttek a sorozatba mindkettőt utáltam de mire a végére megszerettem őket.

Weaver sokakkal kicseszett és sokszor manipulálta az embereket és néha hazudott is azért hogy megkapja amit akar. Én személy szerint sose gondoltam volna hogy egyszer lesznek barátai és szeretni is fogják de a végére egészen jóban lett Abbyvel és Lukával is. És az hogy felvállalta a Clemente ügyet csak a hab a tortán mert végül bevallotta az igazat.

Romanó az a tipikus szexuláisan zaklató doktor akit az elején mindenki utál de van néhámy cselekedete ami tiszteletre méltó. Senkivel sincs jóban mindenkit utál. Senki nem mer neki visszaszólni. Egyedül Elizabethel van jóban bár ő se mindig kedveli Romanót. Ha az emlékeim nem csalnak akkor Abby az egyetlen Elizabethen kivűl aki vissza mer szólni neki

Egy szó mint száz szerintem mindketten undorítoan viselkedtek az elején de sikerült változniuk annyira hogy szerethető karakterek legyenek.

UI: mindkettő szereplő kiírása lehetett volna egy két fokkal jobb és szebb.

Nekem fifti-fifti

2018. nov. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ROBERT “ROCKET” ROMANO 💉❤️


Abszolút kedvencem‼️

2019. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én rakéta-romanót egy párszor rakéta sebességgel fejeltem volna le. Amekkora görény tudott lenni..
2021. jan. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!