Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking Dead fanok! Mit...

The Walking Dead fanok! Mit gondoltok Earl-ről, a kilencedik évad egyik új szereplőjéről?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? Ő volt az aki elvesztette a fiát az első epizódban, és meg akarta gyilkolni Maggiet.

2018. nov. 25. 21:09
 1/2 satzowlee válasza:

Elképzelhető, hogy csupán ennyi volt a szerepe, amúgy nekem úgy jött le, hogy könnyen befolyásolható, Gregory semmi perc alatt felizzította, szóval mindent összevéve nem egy határozott karakter...-innen gondolom, hogy túl nagy jövő nem vár rá a sorozatban.

Viszont nagy kiváncsisággal várom, hogy mi változott meg a vándorlóknál, tudatosan körbe-körbe járnak, a mai részben mintha egy hús-vér embert láttam volna egy zombie-maszk alatt, mellesleg ő döfte hátba Jézust.

Neagan is mintha kiszabadult volna...-szóval kezdenek keményen felpörögni az események, jó ez így, hisz ez miatt követjük a sorozatot :)

2018. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem se lesz túl nagy jövője, mondjuk még ha ilyen "fillernek" is tűnt sokaknak az első két epizód nekem tetszett. :D


És a vándorlókban/suttogókban teljesen egyetértek veled. Kíváncsian várom hogy mi lesz a második felében az évadnak. Már csak februárig kell várni


És köszönöm a válaszod! :)

2018. nov. 26. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!