Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 15-20 év körüli fiatalok...

A 15-20 év körüli fiatalok ismerik az olyan nagy múltú sorozatokat mint a Knight rider vagy a MacGyver?

Figyelt kérdés
Esetleg baywatch?

2018. nov. 29. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
18 vagyok, mindegyikről hallottam, többnyire csak a tv-ben futó reklámokból. Viszont szerintem ezt a korosztályt már nem érdekli egyik sem. Ezek anno királyak voltak, de a lemez egyszer lejár, egy adottvkorosztály inkább a saját idejében készült sorozatokat nézi, mert szól hozzájuk. Pl ott a Trónok harca, amit sokan most imádnak, de 15-20 év múlva az lesz a retro, és mi is azt fogjuk gondolni, hogy ezt mindenkinek látnia kéne. De nem fogják. Az idő elszáll és kész.
2018. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
19 éves vagyok, nagyszüleimnél, dédszüleimnél a Knight Rider-t, Baywatch-ot, Walker a texasi kopó, Colombo stb sorozatokat néztem nem egyszer. :D
2018. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel ezek szinte állandóan futnak valamelyik csatornán, biztosan belebotlanak. Hogy nézik is rendszeresen, abban már nem vagyok biztos. Én 15 évesen imádtam a Knight Ridert, és ma is gyakran belenézek, amikor tudok (plusz az első évad meg is va DVD-n), de inkább csak nosztalgiából. Ma már nem tudom igazán komolyan venni... :)
2018. nov. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ma már mások a hősök.ha valaki nem tud repülni,nincs iszonyú ereje,páncélja,az nem menő.emlékszem mikor ezek mentek ,még az orf 1 adón is néztem gyerekként.baromira odavoltam értük.persze megpróbáltak mindenféle remake-reboot dologgal,de ha a szereplőkben nincs meg az a plusz,nincs karizmatikus megjelenés,akkor felesleges,akkor válik szánalmassá az egész lsd az új:Magnum,MacGyver,Knight Rider.
2018. nov. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!