Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potter-ből jól ismert...

A Harry Potter-ből jól ismert Nagini (kígyó) lényét Rowling igazolta, hogy Maledictus vagy ez továbbra is spekuláció?

Figyelt kérdés

Még a Grindelwald-os film előtt olvastam, hogy sokan gondolják, hogy Voldemort kígyója eredetileg egy nő volt, de kiemelték, hogy Rowling nem támasztotta alá.


Viszont most rákerestem Nagini-re (az ilyen wikipédia szerű karakterbemutató oldalon) és már úgy írnak róla, hogy ő eredetileg a bizonyos cirkuszi nő volt (további részletet nem akarok írni, hátha valaki nem látta a filmet) -

Eddig a "nem biztos, hogy ő az" volt feltüntetve, de most már 100% biztos infóként tüntetik fel.


Rowling végül alátámasztotta?



2018. nov. 30. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
A legendás állatok és megfigyelésük 2 című filmben szerepel. :D Amin Rowling is dolgozott. Gondolom ha szereted a Harry Pottert nem ismeretlen előtted ez a film.
2018. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

SPOILER


1, egy árva kukk sem esik arról, hogy a csaj lesz Voldemort kígyója. Amikor mentek a hírek és mondták, hogy lesz egy maledictus Nagini nevü csaj, aki kígyóvá változik, akkor Rowling nem támasztotta alá, hogy igen, ő lesz Voldemort kedvence.


Úgyhogy azt, hogy megnéztem egy filmet ahol láttam egy csajt, akiről tudtam, hogy ki meg mi és semmi olyan extra nem történt, amit az előzetesekből ne tudtam volna róla; és amit az előzetesekből tudtunk, Rowling nem zámasztotta alá.


Így továbbra is kérdezem; Rowling idôvel alátámasztotta egy interjúban vagy bárhol, hogy a csaj a filmbből = Voldemort kedvence?

2018. dec. 1. 08:31
 3/6 A kérdező kommentje:
A találgatások pedig tênyleg úgy mentek, hogy leírták, "Lehet, Voldemort kiskedvence előtte a Grindelwaldos Nagini volt, de nem biztos, mert arowling ezt nem mondta ki kerek perec" most meg 100%-ban biztosak benne és mivel a filmbből témyleg annyit tudunk a csajról, hogy Nagini a neve és egyszer véglegesen kígyó rormában ejes, amiből nem következik, hogy igen, ő lesz az a bizonys Nagini-kígyó, így gondoltam Rowling valahogy mégis azt mondta efy interjúban, hogy igaz, amit a rajongók kérdeznek. Ezt kérdezem, hogy megtörtént?
2018. dec. 1. 08:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nem mondta ki kerek perec. De ahogy te is írtad van egy "Nagini nevü csaj, aki kígyóvá változik". Szerinted létezik ekkora véletlen? De komolyan. :D

Ha ő is dolgozott a filmen, nem rakott volna bele egy ilyen teljesen egyértelmű dolgot hogy összezavarja az embereket, ha nincs semmi alapja.

2018. dec. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! <3
2018. dec. 1. 12:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Épp ezért, amikor Nagini gyílkolt, akkor nem egy vérszomjas fenevad tette, hanem egy végtelenül szerencsétlen sorsu ember.
2021. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!