Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Darcy Lewis tényleg összejött...

Darcy Lewis tényleg összejött Lokival?

Figyelt kérdés
Csomó helyen találtam ilyen utalásokat a neten, ők tényleg összejöttek vagy mi?

2018. dec. 3. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen utalásokat?

Sok ember shippingeli őket, de nem hinném, hogy a kapcsolat a MCU kánonba tartozna.

2018. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogy.

Pár rajongó vágyálma, akik belemagyarázzák a nem létező kapcsolatukat semmiségekbe.

2018. dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Perszehogy öszzejöttek,a rajongók kitalációjaik szerint,ők azt találnak ki amit csak szeretnének.De az igazságot a filmben látod meg.
2018. dec. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Erről soha nem hallottam még :D

Viszont remélem hogy nem... Valahogy nem tudom elképzelni hogy barátnője legyen... Nemcsak azért mert nekem is tetszik, hanem mert hozzá szerintem nem illik az elkötelezettség, vagy ha mégis, én tuti valami "rossz" barátnőt javasolnék neki, akivel gonoszkodhatnak. De inkább ne legyen szerelem :D valahogy nem bírom, hogy mindig kell szerelemnek lennie ... Mindig szinte... Ehh legalább Lokit kíméljék meg ettől. Ja és a legfontosabb, ne haljon meg! Térjen vissza :"( nélküle nem az igazi.

2019. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!