Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lett volna, ha Darth Vader...

Mi lett volna, ha Darth Vader nem hal meg a hatodik rész végén?

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg csatlakozik az ellenálláshoz.

De ezt csak a szerző tudná megmondani, hogy milyen sorsot tudott volna elképzelni.

Lehet, hogy az elkövetett bűnök miatt elmegy vezekelni egy távoli bolygóra.

Együtt harcol a fia oldalán a birodalom ellen és minden jóra megtanítja amit tud, azért Anakin egy okos gyerek volt.

Ezt lehet nem fogjuk megtudni, hogy mi lett volna ha, pedig egy ilyen alternatív történet érdekelne.

2018. dec. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtad az elképzeléseid. Én is nagyon kíváncsi lennék egy ilyen alternatív befejezésre.
2018. dec. 4. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lett volna neki "jó vége", annyi bűnt elkövetett hogy csak azért mert ledobta az Uralkodót még nem vezekelt volna mindenért, az egész galaxis rettegte és gyűlölte, valószínűleg akik az útjába kerültek volna a fele fejvesztve menekült volna előle, a másik fele meg megpróbálja megölni ahogy addig is. Azt sem gondolnám, hogy miután lázadók meg jedik ezreit saját kezűleg mészárolta le, hirtelen fogta volna és beállt volna közéjük hogy "oké, akkor veletek vagyok mától". Neki ez volt megírva sorsnak, ha valahogy túl is éli akkor is meghalt volna hamarosan a készülékei meg az elgyötörtsége miatt, addig meg szerintem is az lett volna amit az első említett, hogy elment volna valahová meditálni, száműzetésbe, mondjuk a mustafari kastélyába. Szerintem nem avatkozott volna be a továbbiakban egyik oldalon sem a harcokba, amolyan kitaszított lett belőle.
2018. dec. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Így volt jó az egész. Ennek így kellett történnie ezért is lett olyan jó a 6.

De egy alternatívát megnéznék ahogy Luke próbálja az apját elfogadtatni az ellenállással. De lehet jobb h nem lett olyan film.

2018. dec. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. dec. 4. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, valószínűleg az, amit az előző válaszolók már felvázoltak. Mondjuk jó kérdés hogy ha túléli a jóslat, miszerint a kiválasztott egyensúlyt hoz az erőben hogy teljesedik be.. Mondjuk ez egy olyan dolog amit amúgy többféleképpen is lehet nézni, én az egyensúlyt arra érteném alapból, hogy benne az erő világos és sötét oldala tökéletes egyensúlyban van, de nem ez történt. Igazából azt sem nevezném egyensúlynak amit ő csinált, mert amikor Jedi volt nagyjából egyensúly volt a két oldal közt, majd sithhé válása után ez teljesen felborult és a sötét oldal teljhatalomra jutott, halálánál pedig ismét a világos oldal kerekedett felül. Jó kérdés, hogy mire gondoltak egyensúly alatt Lucasék :)


Én speciel ha írhatnék neki történetet és túlélte volna az ep 6-ot egy zarándokként tudnám elképzelni őt, aki nem csatlakozik sem a birodalomhoz, sem a köztársasághoz és a világos oldalra (főleg azok után, amit a köztársasággal tett sithként, valószínűleg vissza sem fogadják), hanem visszavonul békésen, és mivel mindkét oldalt nagyon jól ismeri megpróbálna egy tökéletes egyensúlyt teremteni az erőben. Ez passzolna is a jóslathoz, értelmet adna neki szerintem.

2018. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Érdekes elképzelés. Ment a pacsi :)
2018. dec. 5. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!