Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a 200 első...

Mit gondoltok a 200 első randi nevű sorozatról? Szerintetek a végén kivel jön össze vagy kivel szeretnétek Lucát látni?

Figyelt kérdés
Esetleg Luca döntéseiről stb. Teljes kiértékelésnek örülnék,ha nem gond

2018. dec. 6. 09:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Én 10/10 csillagot adok a sorozatnak,de azt is megmondom mért. A színészek profik pl. Gáspár Kata remekül eljátsza az enyhén szétszórt bolondos lányt. Aztán ott van a Bence a melegsrác a valóéletben heteroszexuális,és még is teljesen beleolvad a szerepébe,de sorolhatnám tovább a színészeket,de fölöslegesen tenném,mert aki ismeri a sorozatot tudja mienek. Az picit zavar,hogy Luca Félixnek mindent megbocsált,pedig szerintem inkább Márknak kéne vele lennie nagyon összeillenek,de majd kiderül kivel jön össze. Az biztos,hogy teljesen beletudjuk magunkat élni a sorozatba. Egy gond van szerintem,hogy a Viasat3-on nagyon későre rakták az új részeket,ezért nagyon sokan nem tudják megnézni. Ez az én véleményem. ( Elnézést a helytelen írás miatt,de a telefonom billentyűzete eléggé rossz és sokszor butatásogat ír ahelyett amit akartam)
2018. dec. 6. 09:32
 2/12 anonim ***** válasza:
28%

Egy kalap sz@r szerintem felejthető ismeretlen no name "sztarok" .

Bar kinek a pap kinek a paplan.

2018. dec. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte választ. További bővebb vélemény?
2018. dec. 6. 09:56
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
nézhetetlen okádék, a lány aranyos, de ez édeskevés
2018. dec. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb őszinte választ.De estleg pontozni 1-10 ig nem lehetne és pozitívumot is írni,ha csak annyit,hogy szp a színésznő vagy bármi. Köszönöm
2018. dec. 7. 11:22
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
max 2, jót nem tudok mondani róla, egyszerűen fáj a lelkem mikor 5 mp-nél többet nézek belőle
2018. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Igaz én még csak 7 részt láttam belőle, de nekem eddig nagyom bejött!!😊 Egyetértek veled a Félixes dologban...nem kéne neki mindent megbocsátania és Márkkal meg lehetne sokkal barátságosabb.A színészek pedig nagyon jól eljátszák a szerepüket! Szerintem egy 10/8💕
2018. dec. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb válaszokat!
2018. dec. 8. 08:11
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Szia, én nézem.Van egy csoportja a facen.Több fórumja is.

Én 10/ 8 at adnék rá. Engem a túltolt meleg, transzi,és leszbi szál zavar.A főszereplő infantilis 30 valahány évesen, de jól játszik,és van pár ellenszenves karakter, de szeretm a sorozatot.

2018. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Magyar sorozathoz képest csillagos ötös, de pár dologban mégis gyenge. Tényleg nagyon túl van tolva benne ez a meleg dolog. Bence egy aranyos és szerethető figura (leszámítva néhány hülyeségét), de azzal, hogy annyira természetesnek akarják beállítani a homoszexualitást (ami az is), csak az ellenkező hatást érik el vele.

/Kicsit off, de ismered A dadus c. sorozatot? Minden részben így a zsidóság, úgy a zsidóság, és bár nem vagyok antiszemita, már kimondottan idegesített és fárasztott./

A másik, amit túltoltak, az a "szingli" életforma bemutatása, a harmincas nő magányos (?) és szerelem nélküli élete. Tipikus amerikai filmes közhely, hogy egy első fiatalságán túllévő nő, akinek nincs férje/élettársa folyton vagy csokikat zabál, vagy kieszi a vödör fagyit a mélyhűtőből. Ez is kb. minden második részben el van lőve. Ilyen egyszerűen nincs.

A karakterekről:

Luca karaktere a fent említett miatt kicsit mesterkélt. Felfedezhetőek benne azok a személyiségjegyek, amik azért alakultak ki benne, mert az apja kb. lesz.rta őt egész életében, hiszen ott is hagyta évekre, és mert egy tipikus mérgező szülő mellett kellett felnőnie, aki folyamatos alázással próbálta fejleszteni a jellemét. Ezt nagyon jól eltalálták, de kicsit erős az, hogy ebbe a lányba mindig mindenki bele tud rúgni, és kisebb nagyobb mosolyszünetek után mindig mindent megbocsát. Az apjának, az anyjának, az elkényesztetett húgának, aki "bárkit megkaphatna", mégis az ő szerelmével smárolt, Félixnek, aki folyton csicskáztatta és kihasználta, durván átk.rta a fejét stb.

Tudnék még írni másokról is, ha érdekel :D

2018. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!