Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehet, hogy az alienek...

Hogy lehet, hogy az alienek simán áttörik az emberek mellkasát?

Figyelt kérdés

Megnéztem az összes alien filmet és az nem világos,hogy hogyan képesek széttörni az emberek mellkasát,amikor világrajönnek.

Egy alien bébi kb akkora mint egy galamb,kizárt hogy pár másodperc alatt ki tud törni a mellkasból.

Ha például a hasfalon távozna,az még érthető lenne,csak átrágná magát.

Egyszerűen nem lehet ilyen erős.



2018. dec. 7. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
A savával
2018. dec. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na,hát ez meg a másik.

Csak az alienek(vegyük ide az arctámadókat is) vére savas. Tehát a savval nem tud áttörni,mivel a többi testváladékának nincs maróhatása.

2018. dec. 7. 22:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hívják úgy hogy fikció.
2018. dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben van,hogy ez csak film,de akkor is.
2018. dec. 7. 23:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Valójában harapdálja a mellkast és mikor nagyban szétmarcangolta - hogy még effektívebb legyen -, akkor hirtelen kitör. A filmnek pedig bejött az effektív trükk.
2018. dec. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rendben van h ez csak egy film de akkor is meg kell magyarázni.

Ezt írja a wiki : "Then, it finds the sternum, weakens the structure with acidic saliva and starts chewing"

Szóval savval gyengít aztán csontot rág.

Amúgy meg akár lehetne is olyan erős h széttörje , mert máshogy működnek, egyszer olvastam, hogy enniük se muszáj mivel árammal működnek. A testük savval van tele és úgy működnek mint egy nagy akkumulátor. Az erejük változik a feltöltöttségük függvényében.

2018. dec. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rág és kilöki magát a farkával.

Én azt nem értettem soha, hogy pontosan hol helyezkedik el az embrió. Az Alien 3. hiába mutatja a neuroszkent, mert nem egyértelmű. Két lehetősége van az arctámadónak, de a gyomor és a tüdő sem helytálló sok szempontból.

2019. ápr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!