Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki mit gondol és kinek melyik...

Ki mit gondol és kinek melyik mese volt a kedvence a régi cartoon networkon?

Figyelt kérdés
Szerintem a régi cartoon network (ami az 1999-es évtől kb 2010ig ment) az sokkal jobb volt, mint a mostani. A mesék is nagyon megváltoztak, már nem olyan jók, mint a régiek, szerintem túlságosan ,, animések'' lettek. A régi mesék közül mindent nagyon szerettem nézni, pl: bátor a gyáva kutya,fosterék háza képzeletbeli barátoknak, saolin leszámolás, ed edd és eddy stb...

#Cartoon Network #régi rajzfilmem
2018. dec. 10. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sokkal jobb volt a régi, örülök hogy még azokat a meséket néztem amíg kissebb voltam, amiket leírtál nagyon szerettem, nekem még aza túlélő táboros is tetszett, nem ugrik be a címe hirtelen
2018. dec. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, egyet értek veled! A túlélő táborboros, esetleg nem a totál drámára gondolsz? :D
2018. dec. 10. 14:22
 3/6 A kérdező kommentje:
*táboros
2018. dec. 10. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

99 körüli generáció vagyok, akkor még angolul mentek. A 90-es klasszikus Pindúr Pandúrok, Dexter laboratóriuma, Schooby Doo, 2 buta kutya, Johnny Quest, Boci és Pipi, Bátor, Ed-Edd-Eddy. Meg az sok évtizedes klasszikusok a Tom&Jerry, Flinstones, Jetson család, Looney Toones, stb.

Az utána lévő időszakot már nem láttam a 2000-es évekből, mert valahogy át voltak variálva a családi csomagok, de pár évvel később egyszer-egyszer elkapva megint élmény volt hogy ezek már szinkronosan is mentek.


Ekkor viszont már kezdtek bejönni az értelmetlen tartalmú, erőszakos, együgyű mesék, most pedig szerintem már katasztrófa az amit a mai gyerekek mesének hisznek, azokkal az undorító 3D-s animált figurákkal.

Amúgy minden generáció elmondja a magáét hogy bezzeg az ő idejében még mennyire jó volt, úgyhogy aki most kisgyerek annak pont ezek lesznek a normálisak, és a rajzfilmek ódivatúak.


Én a pindúr pandúrokat most is nézem (felnőtt fejjel sokkal jobban ütnek a poénok), a 2016-os reboot után most fut a harmadik évada, de még az is lehet hogy magyarul is adhatják, nem tudom.

2018. dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pont eggyel későbbi generációba tartozok, 17 vagyok. Én 2010 és 2015 között néztem, nekem a Gumball, a Sárkányok, a Parkműsor és a Kalandra fel! a 'régiek' ,ezeket is már befejezték, vagy fogják.Nekem ezek voltak a kedvenceim. A csatorna ez óta is sokat változott, nem túl jó irányba.
2018. dec. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

27 vagyok, mi FoxKidset néztünk főleg.


Nekem nagyon hiányzik a Jack a kalóz, 3 jóbarát és Jerry, Kölykök a 402es tanteremből, Ozzy és a svábbogarak, Macseb stb.. mai mesék nagyon buták :/

2018. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!