Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Riverdale 3. évad. Vélemény?

Riverdale 3. évad. Vélemény?

Figyelt kérdés
Első két évadról is irjátok meg a véleményetek ha gondoljátok

#sorozat #CW #gnóm #Cole Sprouse #Riverdale #K.J. Apa #Lily Reinheart #Cami Mendes #vízköpők
2018. dec. 10. 23:07
 1/7 anonim válasza:

Szerintem a 3. Évad sokkal jobb mint a 2.

A 2. Évad szörnyű volt gyűlölte csak azért néztem végig hogy értsem a 3.-at. Az 1.Évad pedig olyan átlagos volt voltak remek és szörnyű részek egyaránt

2018. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kakika7 válasza:

Nekem az első évad az nagyon tetszett kivéve az hogy kb. minden tinisorozatban ezzel kezdődik pl. Stranger Things (nem néztem végig de annyit tudok egy fiú eltűnt és azt keresik)

A második évad az nekem kifejezetten tetszett és én már az elején sejtettem hogy Betty vmelyik szülője lesz a Fekete Csuklyás.

A harmadik évad eddig nekem nem annyira tetszik mert a VARCHIE-nak vége lett de én még szívesen látnám több részben Jellybean-t

2019. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Az elsőt annyira nem szerettem, bár szerintem az is izgalmas volt.

A másodikban én is sejtettem, hogy Betty egyik szülője lesz a Fekete Csuklyás a szemük színe miatt, de nekem az is nagyon tetszett.

Nekem a harmadik évad is tetszik és engem nem zavar, hogy Veronica és Archie már nem, de szerintem még nagyon befejezetlen az évad. Talán nem is az a Vízköpő Király, akire most gondolunk, legalábbis szerintem nem ő az. :D

2019. febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as még nincs is vége a 3. évadnak, 22 részes és most jött ki a héten a 20. szóval még jó hogy befejezetlennek érzed
2019. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fló0909 válasza:
Nekem is jobban tetszett a 3 évad. Sokkal izgalmasabb volt mint az 1 2 . Bár az 1 nagyon bevezető volt és a 2 pedig egy olyan season , hogy ki kellet találni valami összekapcsolást ,hogy értsük a 3 seasont
2019. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Abszolút le lehetett következtetni hogy ki a fekete csuklyás a szeme alapján, valamint csak a Cooperéknek van zöld szemük a sorozaatban szóval...
2019. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem teljesen eltérő a véleményem:)

Az első évad tetszett, fordulatos volt, de ki lehetett következtetni a gyilkost. A másodok évadot sokakkal ellentétben imádtam! Nekem ez a kedvenc évadom. A 3.évadot szintén nagyon szerettem a második talán egy fokkal volt jobb. A negyedik is jó volt, de nem annyira mint a második és a harmadik.

2020. jún. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!