Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehet ez a film/sorozat?

Melyik lehet ez a film/sorozat?

Figyelt kérdés
Nagyjából 6 éve lehetett, hogy néztem a tévében, és összesen annyira emlékszem, hogy egy szőke terhes, és egy másik nőt bezártak egy kis bódéba, (?) ahol tűz ütött ki. (Vagy lehet, hogy szándékosan gyújtották meg, nem tudom) Aztán végül rendőrök jöttek, kiszabadultak, a szőke nő megszülte a gyermekét, és a másik nőnek adta, hogy nevelje fel. Tudom, elég kevés infó, de remélem valaki felismeri.

2018. dec. 13. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Hú, a "Gyilkos elmék" -sorozatnak volt egy ilyen része, talán a 7. vagy 8. évadban, de nem biztos! Spoiler, hátha tényleg erre emlékszel: a barnát elrabolta a fickó, de mire a nyomozók megtalálták a tettest, már halott volt, öngyilkos lett. Viszont máshol tartotta fogva a nőt, ahol a saját barátnője is volt (szőke, rövid hajú, terhes), aki végül a tűz keletkezése előtt megszülte a gyereket, de nem örült neki, hogy fia lett, mindenképp lányt akart volna. Aztán a barnának adta a gyereket, majd meghalt a szőke (szülés utáni komplikáció), a barnát pedig végül megtalálták és kiszabadították az ügynökök.
2018. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!