Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Terra Formars mangát olvasta...

Terra Formars mangát olvasta valaki?

Figyelt kérdés

Igazából nekem az anime elég sok kételyt hagyott,ezért belelapoztam a mangába,de mégtöbb kétellyel szembesültem

Mi az a hajó ami a mars felé közeledik? Hogy kerültek terra formálok a földre? Komoly hogy a főellenség valólyában a Newton család? Mi a céljuk?



2018. dec. 14. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:

"Mi az a hajó ami a mars felé közeledik?"

Nem tudom melyik hajóra gondolsz, talán valamelyik Mars-kolonizáló hajóra, amit a Földről küldtek?


"Hogy kerültek terra formálok a földre?"

Az első csoport a BUGS1 űrhajóval jutott el a Földre.

Később egy másik csoport a Csendes-óceánon landolt. A Nippon-Amerika Szövetség hadihajóról kilőtt nukleáris robbanófejekkel próbálta elpusztítani őket de néhány Terraformar az első csoportból egy elkötött civil repülőgépet belekormányzott a hajóba, ezzel megakadályozva a tervet.


"Komoly hogy a főellenség valólyában a Newton család? Mi a céljuk?"

A Newton klán célja egyebek mellett az, hogy a testüket bármi módon minél tökéletesebb túlélő eszközzé formálják. Nem tudom, hogy ők-e a "főellenség" de együttműködnek a Terraformarokkal.



Forrás:

[link]

2020. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!