Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olvasta valaki mi lesz danarys...

Olvasta valaki mi lesz danarys szel?

Figyelt kérdés
a 8. évad vége nagyon nem tetszett neki legalábbis az interjúkból ez vehető észre
2018. szept. 8. 12:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Gondolom szexelni fog. Ahogy általában.
2018. szept. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
egy a netre kiszivárgott forgatókönyv szerint belehal a szülésbe,a kislányát Lyanna-t Tyrion és Missandei-vel...
2018. szept. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Leborotválják a szemöldökét.
2018. szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Senki nem olvashatta, hogy mi lesz vele, mert a forgatókönyvet megsemmisítették miután leforgatták a jeleneteket, a színészeket meg seggbe is baxnák ha ilyeneket elárulnának.

Én olvastam egy "forgatókönyvet", ami valószínűleg nem valósult meg (viszont a 7. évad eseményeit meg 99%-ban megjósolta ugyanez a forrás, szóval fene tudja), ott Daenerys-t elég kegyetlenül kicsinálta Euron, és kilógatta az ablakon a hulláját xD

Habár nekem tetszene az, amit olvastam, de nem valószínű hogy akárki is tudna valamit a hivatalos végkifejletről.

2018. szept. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Nem biztos hogy az ablakon, lógatta ki, lehet hogy a hajója orrára tűzte, már nem emlékszem teljesen :D
2018. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

hát az elég gagyi lenne

Egy alkesz áruló végzi ki. Nekem az tetszene ha mindenkit elégetne szépen beleértve az összes ellenfelét cersiet meg ezt az alkeszt de még jhon t is elégetné.

Az igazán ütős lenne.

2018. szept. 9. 09:29
 7/18 anonim ***** válasza:
Én meg remélem, hogy nem lesz "happy end", tekintve, hogy utálom Daeneryst. Remélem, hogy Cersei jön ki győztesen az egészből, vagy ha nem is ő, akkor már inkább a Mások.
2018. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

ez a jó a sorozatban hogy mindenkinek van benne szimpatikus karakter nem egyértelmű

A mások is nyerhetnének de az a testvérbszò ribi remélhetőleg meghal. Assxem jamie szúrja le.

2018. szept. 9. 14:12
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát igen. Ez ilyen, nekem Cersei, Jaime és Tyrion a kedvenceim. Közülük is Cersei és Jaime akik legjobban közel állnak hozzám, az se zavar ha egymással dugnak. Engem pl. Daenerys-nek már maga a karaktere is taszít, az hogy másra hivatkozva akar a trónra ülni: állandóan azt hangoztatja, hogy "én vagyok a jogos trónörökös" miközben az ő apja is csak elfoglalta a trónt. Ebben az esetben nincs olyan, hogy "jogos trónörökös", aki megszerzi trónt, azé lesz, ennyi. Utálom ha valaki más hátán akar hegyet mászni... A másik meg, hogy nagyon gyengén játszik a színésznő, egyszerűen nem hiteles amikor keménykedik, legszívesebben képen törölném. Na de mindegy is :D

Egyébként Dany és Jon sem jobbak, ugyanúgy vérfertőző kapcsolatban vannak, csak míg Cersei a testvérével kefél, addig Daenerys a testvérének a fiával :D Egyik sem jobb a másiknál. Amúgy még nem biztos, hogy Jaime fogja megölni Cersei-t, abban a "forgatókönyvben" amit én olvastam, Arya öli meg, de ez lényegtelen is... hisz semmit sem tudhatunk biztosra, legalábbis egyelőre.

A lényeg az mégiscsak az, hogy nagyon várom a 8. évadot, annak ellenére is, hogy a 7-ben csalódtam, már ami a minőséget illeti.

2018. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
mert a lennisterek nem az apjuk hátán szerzett nárcizmussal ugráltak a trónon? csak enm az apjuk pénzén rázták a rongyot? mit tett jofrei vagy a másik kis p×cs a tónért? még a saját szolgáik tiszteletét se tudták kivívni. Konkrétan az egész város leakarja mészárolni őket nemhogy a hét királyság. Míg danarys oldalára saját akaratukból két sereg csatlakozott. A nulláról a sivatagból indult.
2018. szept. 9. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!