Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca 8. évad kiszivárg...

Trónok harca 8. évad kiszivárgott forgatókönyvét aki olvasta segitene?

Figyelt kérdés
Nem találtam azt a részt hogy hogy győzik le végúl az Éjkirályt. Hogy hal meg?
2017. aug. 29. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt én sem találtam meg, de az 5. részben kell valahol meghalnia, mert a 6. részben már Euronnal harcolnak.
2017. aug. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig pont arra lennék kiváncsi.
2017. aug. 29. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs konkrétan leírva. De szerintem fanfic az egész.
2017. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

!!SPOILER!!


Mikor olvastam én is azt hittem, hogy biztos átsiklottam felette, de tényleg nem volt leírva konkrétan. Mindenesetre az lenne az ésszerű, ha párhuzamosan zajlana a mások elleni csata meg Sárkánykő ostroma, és Jon pont akkor bánna el az Éjkirállyal, mikor Dany meghal.


De egyébként én is bízom benne, hogy kamu, nem feltétlenül a keserédes vég miatt, hanem mert egyik-másik szál nagyon bután érne véget, nem is értem... Mindenesetre ha tényleg, csak 2019-ben jön ki az utolsó évad, akkor van esély rá, hogy ne ez legyen, és amennyire én tudom az HBO semmilyen szinten nem reagált erre a szivárogtatásra (még nemhivatalosan sem), szóval elképzelhető, hogy csak egy jól megírt fanfic.

2017. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elkèpzelhető, de a 7. évadot is ilyen pontosan leirták már ősszel úgyhogy én simàn el tudom képzelni. Plisz abban biztos vagyok hogy Dany meghal szülésnél a jóslat miatt, és Jon se hiszem hogy uralkodna úgyhogy a gyerekük uralkodása is reálisnak tűnik nekem
2017. aug. 31. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!