Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A transzformerek élétartama?

A transzformerek élétartama?

Figyelt kérdés

Meddig élnek?

Optimusz és Dongó milyen idősek? Esetleg a többiek?



2018. dec. 16. 20:21
 1/3 anonim válasza:
4%
optimusz 420 ha jol tudom de dongó is meert tod az 5. részben monták h amikor ott setaltak sivatg dong szolta optimuszolnak és téleg megmonta h 420 mert akkor volt az a resz amikor ott mentek es valamelyk szolt ugye mikor lottek teleg kiraly resz vot ot montak el h mi volt enzi evel ezeolott szuletett es ugze 2020 jatszodk es azomsnda h 454 evhle ezelzott szultett borszonyban a thniyai apatsagban earrea masik monta h ok es igy metek tvab a sivatagba ok remelem tutam segiten ez a kcdcenc flmem ok kosz helo orultem h elmondhattam tapaszitalatimat e nazgon jo filmel kacsolatba : ) '
2018. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elméletben örökké élhetnek, ha folyamatosan karbantartják magukat. Az eredeti rajzfilmben és képregényben a főszereplő Transformerek 4 millió évvel ezelőtt zuhantak le a Földre, majd deaktiválódtak és a jelenben felébredtek. Ez idő alatt azok, akik a Kibertron bolygón maradtak, éltek tovább.

De ez csak az egyik verzió, mert egy későbbi képregényben szerepel egy olyan ősi Transformer, aki haldoklik a kora miatt. Vannak olyan robotok, akik láthatóan öregszenek, ráncosak lesznek és szakállt növesztenek, mások pedig egész életükben ugyanúgy néznek ki. Nincs egységes válasz a kérdésre, de az biztos, hogy sok millió évig tudnak élni. Az "isteni szintű" Transformerek, Prímusz és Unikron pedig képesek akár egy egész univerzum élettartamát átvészelni.

Az élőszereplős filmekben Optimusz valamikor Kr. e. 10 000 és 17 000 körül "született", Űrdongó meg Kr. e. 10 000 után.

2018. dec. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az első kommentelők köszönöm az értelmes választ (nem tudom mit szívtál, de nekem is kell xd) A másodiknak nagyon szépen köszönöm.
2018. dec. 16. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!