Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy kisebb animés válságba...

Egy kisebb animés válságba kerültem, egy ideje semmi sem tud lekötni. Tudtok ajánlani nekem?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, amiben vannak harcok, lehetőleg fegyverekkel, de lehet mágikus is, csak élvezhető legyen.

Szerelmi szál nem fontos, de nem probléma, csak ne legyen ecchi/ hárem.

Nem kizáró ok, ha van benne ilyen, csak ne legyen idegesítő, és ne szóljon csak erről.

Legyen a főgonosz jól kidolgozott, normális háttérrel.


[link]


Ezeket már láttam.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2018. dec. 17. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Jaj, de rohadás egy layoutja van még mindig az AA-nak.


Ezek már most is a tervezett listádon vannak és megfelelnek az elvárásaidnak:


JoJo no Kimyou na Bouken

Kenpuu Denki Berserk

Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Tsuioku-hen

Shigurui

Stranger -Mukou Hadan-


Ami még nincs a listádon (vagy elsiklottam fölötte), de meggondolhatod:


91 Days

Baki

Basilisk: Kouga Ninpou Chou

Claymore

Juubee Ninpuuchou

Juuni Kokuki

Kara no Kyoukai

Mobile Suit Gundam: The 08th MS Team

Mobile Suit Gundam: The Origin

Tiger & Bunny

2018. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg... talán... mi volna ha... mondjuk igazi, rendes, értelmes filmeket/sorozatokat néznél ilyen gagyi helyett? Hidd el megvilágosodnál.
2018. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sheral ***** válasza:

#1


Nincsen semmi gond az AA-val. Csoda, hogy egy 10 milliós nemzetnek ilyen minőségű animés oldala van.


Kérdező:

Úgy érzem, hogy kezdesz abba a kategóriába át esni, aki már minden szart megnéz mert unatkozik. Az animéknek 90% a nagyon trash kategóriába tartozik, tehát ha kimerítetted a jókat, akkor várni kell az aktuális sezonra, hogy jöjjön vmi, ami értelmes, nem kell fölöslegesen sok időt elcseszni velük. Másik lehetőség, hogy tovább lépsz manga olvasásra. Mangák sokkal igényesebbek, nagyobb a választék, van rá esély, hogy be vannak fejezve és előbb utóbb úgy is minden animés átáll manga olvasásra.


Ha viszont még mindenáron animét néznél, érdemes lehet a kedvenc stúdióidra rákeresni. Szerintem már bőven vagy elég tapasztalt, hogy el tudd dönteni, mi az, ami tetszene.


Gihibi, Madhouse, GAINAX

[link]

[link]

[link]

2018. dec. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3

A webdizájn színvonala nem függ a közösség méretétől, csak a hozzáértésétől.

2018. dec. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sheral ***** válasza:
75%
#4 FFNF egyedül csinálja az egészet úgy, hogy még reklám sincsen az oldalon. Inkább örülj neki, hogy egyáltalán csinálja. Továbbá nem tudom, te honnan szeded a standardodat, de az AA kifejezetten igényes. Még személyre is lehet szabni, hogyan nézzen ki és nem hinném, hogy létezne egyetlen animés oldal is, ami akár csak megközelítené. A GYK pedig egyenesen katasztrofális. Persze lehet, hogy neked pont nem tetszik az AA, de nagyon meglep, hogy éppen az AA-ba köt bele vki, mikor annál milliószor igénytelenebbek az átlagos oldalak.
2018. dec. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nincs okom örülni, mivel a borzasztó kényelmetlen felhasználói élmény miatt nem is használom. Csak akkor szembesülök vele, amikor valaki onnan linkeli a listáját és mindig elborzadok, hogy alapfunkciók hiányoznak vagy vannak regisztráció mögé zárva.


Az meg megint nem mentség, hogy egyedül csinálja, mert egy felhasználóbarát felületet összehozni nem létszámfüggő. Ha ezt megcsinálta, akkor tudna jobbat is, ha akarna. Ha meg nem bírja egyedül, kétlem, vagy hogy pontos legyek tényszerűen tudom, hogy nem ő az egyetlen magyar animés webprogramozó, biztos találna önkéntes segítséget.


Nem akarok rosszindulatú feltételezésekbe menni, de ismerve a magyar rajongói közösségeket és látva, hogy működik az oldal nem tagok számára, szerintem csak szimplán ő akar lenni a magyar online animés közösség ura.

2018. dec. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sheral ***** válasza:

#6


FFNF-ről annyit, hogy munka mellett, hobbiból, non profit csinálja egyedül az egésznek a fejlesztését és üzemeltetését több mint 10 éve. Folyamatosan faggatja a népeket, hogy mivel elégedetlenek, külön topicok vannak a javaslatok megvitatására, szavazások, hiba bejelentéssel, stb. Mindezt amellett, hogy Magyarországon lassan 5 éve haldoklik az animés társadalom.



Az AA egyszerűen megkerülhetetlen egy magyar felhasználó számára. Kb ez az egyetlen animés oldal ami folyamatosan működik és nem a fejlesztők aktuális hangulatának függvénye, hogy kerül-e fel friss tartalom. Nem tudom regisztráció nélkül milyen lehet, de nem hinném, hogy létezik Magyarországon olyan animés, aki ne lenne regisztrálva, nehogy már azon problémázzunk, hogy az években mérhető anime nézési idők mellett 2 percet rá kell szánni egy regisztrációra, hogy minden más oldalt ki lehessen váltani. Ráadásul pont az ismertetők és a személyi profilok is elérhetőek regisztráció nélkül is. Ha használhatatlan kezelőfelületre akarunk példát hozni az a Facebook nem pedig az AA. Továbbá nemzetközi szinten se nagyon van olyan animés oldal, ahonnan regisztráció nélkül le lehet tölteni kb a létező összes animet/játékot/mangát, fent van nemzeti és angol nyelvű felirat, nemzeti nyelvű ismertetők szigorúan belinkelve a hivatalos forrásokkal szinkron hangokkal és közreműködési szintig lebontva a fejlesztőkkel, online chat/manga olvasó/anime néző, szavazások, fórumok, pontozó rendszerrel, személyre szabható kinézettel és sok millió profil opcióval, barátlistával, kedvencekkel és még sokáig lehetne sorolni. Akár webes akár tartalom szempontjából vizsgáljuk az AA-t, egy rendhagyóan igényes oldal, ami nagyon nem szolgált rá, hogy bárki is fikázza.

2018. dec. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Márpedig van olyan magyar animés, aki nem használja és nem is akarja (az összes, akit személyesen ismerek), olyan is van, aki haszálta, de otthagyta például myanimelistért.


Az, hogy alapfunkciókért regisztrálni vagy bejelentkezni kell igen is kényelmetlen. Az pedig, hogy te már 10 év alatt megszoktad a felületét, még nem teszi jóvá.


Én pedig személyesen anime adatbázisból vagy fórumról letölteni nem is akarok. Vannak olyan helyek, amik pontosan erre a feladatra születtek és megint csak regisztráció és bejelentkezés nélkül működnek.

2018. dec. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sheral ***** válasza:
No igen, máris a világ legnagyobb animés oldalát kell példának hozzuk, hogy hasonló szintűről beszélgessünk, mint az AA. Amellett, hogy a MAL-ról rengeteg funkció hiányzik, ami az AA-n meg van, a MAL integrálva van az AA ismertetők linkjeinél, azért bármikor át lehet ugrani. Továbbá nyilván az AA a magyar közösségnek az oldala, ha vki beszél angolul teljesen fölöslegessé válik, viszont angol nyelv és az AA nélkül tényleg szenvedés beszerezni bármilyen feliratot. Az AA nélkül valszeg fele annyi anime rajongó se lenne ma Magyarországon, mint ahányan vannak, mivel a 15 alattiak még ma se nagyon jók angolból. Szerintem fölösleges is nagyon ragozni, bizonyára van, akinek pont nem jön be, de akiket én ismerek mind ismerik és szeretik az AA-t, ami valóban egy nagyon jó kis oldal, teljesen reális, hogy vki onnan linkeljen egy szintén magyar nyelvű GYK-re, ahhoz képest pedig, hogy 10 milliós kis törpe nemzet vagyunk, egészen rendkívüli, hogy ennyi minden megtalálható magyarul, egy helyen.
2018. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inuyasha
2018. dec. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!