Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hová tűnnek el fokozatosan...

Hová tűnnek el fokozatosan Dancsó RÉGI (a szakszeráen sorozat előtti) videói (Videomania)? A régi Dancsó visszatér, azért tűnik el a régi tartalom?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy a régi, még a szakszerűen előtti videók előtti kritikái fokozatosan eltűnnek, nem elérhetőek?


- ezeket áttölti máshova és azért szedi le a régi csatornáról?


vagy


- már más tartalmat gyártana és a régi videói nem passzolnak ebbe bele?


vagy


- most bevonzza a kiskamaszokat, először kivívja a "szeretetüket", majd egy idő után hirtelen visszatér oda, ahonnan kezdte (amit mindenki dícsért), hogy fejlessze a felfogásukat, gondolkodásukat, stb. és akkor tölti vissza a régi tartalmat is és ezzel csábítja vissza a régi rajongókat is?


Vagy mi történik, miért tűnnek el a régi videói?



2018. dec. 19. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
A harmadik elméleted elég vicces. Gondolom fokozatosan teljesen áttér a csatorna a trashre, mert erre van igénye a gyerekeknek.
2018. dec. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ugyanazért amiért több youtuber is arra kényszerült, hogy újra feltöltse a régi videóit. Mert a youtube valamiért letiltja őket. Egy kis háttérzene vagy bármi miatt.

Dancsó nem foglalkozik már azzal, hogy újra feltegye őket, mert az egész csatornája már teljesen másról szól, mint régen. Nem érdekli már a minőségi videózás, csak a szemét gyártása. Én már rég leiratkoztam, mert gyakorlatilag átment a csatorna a nézhetetlen kategóriába.

2018. dec. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!