Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Pókember: Hazatérés elött...

A Pókember: Hazatérés elött nézzem meg a többi pókember kilmet is?

Figyelt kérdés

Nemrégen kezdtem el nézni a Marvel filmeket és most következne a sorrendben a Pókember:Hazatérés de nem tudom hogy érdemes e / fontos e megnézni elötte a többi részét.(Azt tudni kell hogy én nemigazán tudom hogy ezek hogy jönnek sorban vagy pontosan melyiknek mi a címe xd)

Szóval címeket és ha aranyos vagy linket szeretnék kéri

Elore is koszikee ^^



2018. dec. 20. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:

A Hazatérés teljesen független a többi Pókember filmtől, tehát nem szükséges megnézni azokat hogy élvezd a filmet.


Ha esetleg nem tudnád az eredettörténetet akkor az első Pókember filmet nézd meg (asszem a címe simán Pókember, de könnyen megtalálod.)

2018. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amerika kapitány polgárháborúban kezdődik el ez az új pókemberes Tomm Hollandi irány.Ugye Tony megkéri őt hogy segítsen neki a csapat közti "háborúban" és a pókember hazatérés az neki a folytatása amit megfogsz nézni.Szóval nemkell más pókembert megnézni elötte,elég a fent írt amerika kapitány polgárháború.
2019. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!