Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca rajongók válaszol...

Trónok harca rajongók válaszolnátok, ha lehet kifejtve, hogy miért?

Figyelt kérdés
Szerintetek ki az Éjkirály? Kié lesz a vastrón? Daario "visszatér"?

2018. dec. 21. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Az Éjkirály az az Éjkirály, mégis ki lenne?


Amúgy szerintem Danyé lesz a trón, úgy lenne igazságos. Végig dugta az egész 8 évadot, biztos nem volt kis teljesítmény a sorozat összes férfi szereplőjével lefeküdni, így kijár neki. (Amúgy tényleg ő kéne hogy kapja.)


Daario nem fog visszatérni, teljesen érdektelen.

2018. dec. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

"Szerintetek ki az Éjkirály?"

Valami csávó. A könyvek szerint a Fal 13. parancsnoka volt, de ennek semmi jelentősége igazából. Nagyon remélem nem mennek bele abba, hogy kinek az ük-ük unokahúgának a volt szobatársának az exe volt. Valami csávó, akinek van egy rakás zombija, ez bőven elég.


"Kié lesz a vastrón?"

Az én tippem Sansa. Különben már réges-régen kinyírták volna. Az egyetlen indok amiért Martin 5 könyvön keresztül életben tart egy teljesen fölösleges szereplőt az, hogy komoly szerepe van a végjátékban.

Vagy Dany, nyilván ő az első aki mindenki eszébe jut. Csak arra számítok, hogy pont ezért nem.

Vagy pedig senkié.



"Daario "visszatér"?"

Nem hiszem, nincs rá hely, idő és főleg szükség.

2018. dec. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem szükségtelen tudni, hogy ki az Éjkirály. Maradjon meg a misztikus gonosznak.


Remélem Dany-é, mert rengeteget küzdött érte, és olyan tanácsadók mellett, mint Tyrion vagy Varys jó uralkodó válhat belőle. A másik tippem Gendry, hiszen ha meghal mindenki, mégis ő marad az egyedüli választás, hiszen Robert fia volt, akkor is, ha fattyú.


Szerintem legfeljebb megemlítik.

2018. dec. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sansa-é lesz a vastrón,Arya pedig deres úrnője lesz.Sajnos Dany nagy valószínűséggel meghal,Jon visszamegy a falra kb.ennyi
2018. dec. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Éjkirálynak kettő variációt tartok logikusnak és életképesnek:


1. Nem tudjuk meg, hogy ki, egyáltalán, hogy van-e személyisége. Lehet, hogy csak simán egy misztikus gonosz erő megtestesítője és szimbóluma, akit kiemeltek a sorozat készítői, hogy kézzelfogható főgonoszt kapjunk.


2. A Fal 13. parancsnoka, akiről azt az egyet tudni biztosra, hogy Stark volt (ez benne van a könyvben). Innentől kezdve ez nem lehet más, mint Bran. Vérholló instrukcióinak és lelkesítésének hatására visszamegy az időben, mert látja, hogy csak akkor lehet megállítani a Másokat, ha a legelején leszámolnak velük. Mindig is nagy harcos akart lenni, ezért tökre adná magát, hogy elmegy a Falra, és innentől egyetlen célja legyen az életének, a Mások elpusztítása. Aztán elcsábítja a whight asszony, és innentől ismerjük a legendát.... Nem tudom, nekem nagyon tetszene ez a forgatókönyv, Bran karakteréhez is nagy húzás lenne, mert nekem folyamatosan az volt az érzésem, hogy Bran csak úgy kényelmetlenül ott van a sztoriban, az ő története teljesen elüt mindenkiétől, nem éreztem a funkcióját. Így viszont az egész sztori tragikus antihőse lehetne. Plusz azért voltak nála arra utaló jelek, hogy mintha kezdene elindulni egy nem feltétlenül jó úton (lsd kannibalizmus). Sőt, még az is király lenne, ha az ÉjkriályBran nyírná ki azt a Brant, akit mi ismerünk, ahogy a Hodoros részben az Éjkirály kinyírta Vérhollót. De jó, befejeztem :)


Vastrón: A sorozatban szerintem megvalósul, amit rebesgetnek: Jon és Dany gyereke kapja meg a trónt, és Tyrion lesz a régense, míg nagykorúvá nem érik. A könyves változatot nem tudnám megtippelni, de Sansára én is nagy tétben mernék fogadni, az egész karaktere, és az útja erre van kb kitalálva. Sansa párjára ha most kellene tippelnem, akkor Aegont, Jont és Tyriont mondanám ebben a sorrendben. Abban biztos vagyok, hogy a könyvben nem Jonék gyereke lesz a trónörökös, ez egyáltalán nem vallana Martinra.


Daario nagyon meglepődnék ha visszatérne, már csak azért is, mert nem látom azt, hogy az ő feltűnése hogy tudna csvarni a történeten. Sehogy.

2018. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ha jól emlékszem az erdő gyermekei teremtették a másokat,így próbálva védekezi az elsők hódítása és kiirtási hadjárata ellen.

de nem tudták irányítani a másokat.

az,hogy konkrétan kinek a testét foglalta el az éjkirály az úgymond első más szellem,végeredményben másodlagos,mert ő csak gazdateste annak az erőnek,viszont legalább 5 ezer éve már benne él abban a testben.

2018. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én valahogy nem hiszek abban, hogy az erdő gyermekei csinálták a Másokat, szerintem ez csak egy kreatív fogás. Tudom, hogy így volt a sorozatban, de az alapsztorihoz nagyon nem illeszkedik, szóval én megvárnám, hogy Martin mit és hogyan ír meg.


Mert ugye a gyermekek voltak az elsők, akik Westeroson éltek, majd jöttek az Elsők, velük háborúztak jó sokáig, majd miután mindkét fél megfáradt, békét kötöttek. Ezután jött a Hősök Kora, ami évezredekig(!) tartott, és utána köszöntött be a Hosszú Éjszaka.


Szerintem nagyon logikátlan az, hogy a gyermekek csinálnak egy két lábon járó tömegousztító fegyvert, ami az eddigi ismereteink szerint nem ismer semmiféle kegyelmet, és hogy akkor ez a fegyver, vagyis a Mások csak úgy eltűnnek évezredekre, majd tök random felbukkannak. Arról nem is beszélve, hogy ha valóban a háború kellős közepén teremtették volna őket, akkor az a legkevesebb, hogy az egész emberi civilizációt kiírtják azonnal.

2018. dec. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Az Éjkirály csak a sorozatban létezik, Night king néven. A könyvekhez semmi köze.


A fal 13. parancsnoka a Night's king, aki egy Más nővel jött össze a legenda szerint és annak csinált gyerekeket. Ez a könyv lore-ja és azt sem biztos, hogy tényleg így történt vagy egyáltalán megtörtént. A Hősök korából semmi sem készpénz. Főleg úgy, hogy a Más nőjével, a Night's queen-nel uralkodott a Falon, miközben tudjuk, hogy a Fal valószínűleg gátolja a Másokat, ezért a Night's queen elég nehézkesen uralkodhatott ott.


A sorozatban teljesen mindegy, hogy mit írnak bele, mert úgy is egy értelmetlen, agysejtpusztító zagyvaság lesz, szóval tőlem az Éjkirály lehet Tysha is, a vastrón lehet Dumb Cunté, stb. Daario csak akkor fog visszatérni, ha vetkőzni kell, mert észak-európai színész alakítja, mint Melisandre-t, akiknek nincs gondja a pucérkodással, a hbo-nak meg ez kell a nézettséghez.


A könyvekben természetesen érdekel a Mások magyarázata és remélem majd Martin megválaszol azért néhány kérdést, vagy legalább lesznek utalások.

2018. dec. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7. Szerintem is sorozat-only az, hogy a Gyermekek fegyverei a Mások. Ha könyvbéli spoiler lenne, akkor azt mondták volna, úgy mint pl. Hodor nevének eredete (ami szerintem szintén csak részben canon és a könyvben teljesen máshogy fog történni a hold the door, mert a sorozatban annyira béna volt, hogy egy barlang bejáratára odaraktak egy ajtót a semmiből, hogy én a fejemet fogtam).

A sorozatban eleve nagyon máshogy kezelik a Másokat, mint a könyvekben. Teljesen szörnyszerűen vannak ábrázolva, míg a könyvekben megvan a saját nyelvük, a kultúrájuk, felszereléseik. A sorozatban meg szörny üvöltésük van és csúnyán néznek.

2018. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mondjuk az tényleg ütős húzás lenne amit az 5ös válaszoló írt,hogy bran időutazik és ő lesz építő brandon,majd az éjkirály.
2018. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!