Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dragon Ball fanok! Szerintetek...

Dragon Ball fanok! Szerintetek is vissza kéne hozni Piccolo-t a legerősebbek közé?

Figyelt kérdés
Nézegettem a DBZ elejét, meg az első pár DBZ movie-t is, és nekem nagyon hiányzik az a kőkemény Piccolo. Agresszív, erős, magabiztos, szerintem a leg BadAss-ebb karakter volt akkoriban. Most meg egy jóságos keresztapát csináltak belőle, aki inkább csak tanít, mintsem harcol. Én nagyon örülnék neki, ha valahogy a következő DB szériába visszahoznák őt, mint vadállat karakter. Simán elnézném őt Goku és Vegita szintjén. Mondjuk kaphatna ő is egy Super Namekian God formát. Ti hogy vélekedtek erről?

2018. dec. 23. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nos igen, Piccolo manapság már egy jóságos keresztapa, aki tanít. Bár én is örömmel venném a karakter felerősítését, szerintem esetében már nincs hová fejlődni, mint a legerősebb namek, elérte a maximumot. A namek nem igazán harcos nép a sorozatban, igazán nagy alakítása az Erő bajnokságán lehetett volna, de ez nem jött össze. Ő most már inkább a bölcsességével tűnhet ki az ereje helyett. Megjegyzem, ráfétne a teljes DB-re egy generációváltás már. A GT-be tök jó volt a felnőtt Goten és Trunks, a kamasz Pan és Uub szerepeltetése.
2018. dec. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ő karaktere szerethető így is. Gohan, gotenks, trunks-al kéne mit kezdeni.
2019. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!