Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem idézeteket...

Tudnátok nekem idézeteket írni a Hazug csajok társasága c. sorozatból? Kedvenc idézetetek?

Figyelt kérdés

2018. dec. 25. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak mert valaki egyszer megbántott, nem kell kitörölni örökre a telefonkönyvből. A dolgok változnak, az ember felnő. Az emberek elmennek, meghalnak. Ez az egyetlen biztos a világban.

A remény csak illúzió, táplálja a fájdalmat. Az emberek nem bábok. Nem játszhatsz velük, majd teheted dobozba őket. Csak azért, mert két dolog egy időben történik, még nem függnek össze. A jó kérdés sokszor még jobb, mint a valódi válasz. A gazdag csajok lopnak, a szépek hazudnak, az okosok játsszák a hülyét, és a hülyék próbálnak túltenni a többieken.

Elmenni könnyű, de távol maradni már nehéz lenne.

Az igazság felszabadít, de előtte még kívül-belül felforgat. Nem hiszem, hogy az emberek meg tudnak változni (...). Csak egyre jobban tudják titkolni, de a gonosz lányok azok is maradnak.

Ha elhiszel egy hazugságot, akkor abból igazság lesz.

Azt hisszük, tudjuk, kik vagyunk, de nem tudjuk, amíg valami rossz nem történik. Akkor viszont az értelmetlen dolgok eltűnnek, és csak az marad, akik igazán vagyunk.

Aki nem tudja, hogy ezt a kis világot te nagyobbá teszed, az nem érdemel meg téged.

Félő pillanatok, végső ég veled,

szemem előtt csókjaid fénylenek.

A látatlan sötét karjai fonnak át,

áhítom fényed védelmező oltalmát.

Nekem az első voltál, s neked én nem a vég.

Az idő forog, míg az egész a múltba vész.

2019. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy is van az a Dr. O idézet?

Egy jó történetben nincs leírva,hogy esik, egyszerűen érzed,hogy ázol."


(Pretty Little Liars)

2019. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Hát tudjátok mit mondanak : "Adj a lánynak egy szép pár cipőt, Ő pedig meghódítja az egész világot!"


(Pretty Little Liars)

2019. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Fel kell adnod az életet amit elterveztél,hogy tiéd lehessen az,amelyik vár rád."


(Pretty Little Liars)

2019. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!