Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Letudnátok írni a BTS összes...

Letudnátok írni a BTS összes sorozatát és kisfilmjét, videóit amiket egy Army-nak meg kell néznie?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok le hol találom meg őket. Ha lehet akkor magyarul de természetesen az angol is megfelel.

2018. dec. 26. 17:27
 1/9 A kérdező kommentje:

#1-2 majd ha ti is leteszitek az asztalra azt amit ők majd akkor beszéljetek így róluk.

Ha megnyerték a Billboard-ot akkor nem lehetnek szarok. Rengeteg hírességet legyőztek. Mint pl. Shawn Mendes-t. Majd ha ti is megtudjátok csinálni majd akkor meghallgatlak benneteket.

2018. dec. 26. 18:59
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Kire mondtam én, hogy irigy lennék?? egy szóval se mondtuk ,hogy azok vagyunk! valamit nagyon oda képzeltél, rózsaszín felhőcském!:)
2018. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
A világ már csak ilyen. Ezért kaphatták fel a BTS-t is.
2018. dec. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Álljál meg, nem mindenki olyan hülye mint te. A BTS-t joggal kaphatták fel, kellenek ők ebbe a ronda világba. Az ökörségeid szerinted felérnek ahhoz a sikerhez, ami őket övezi? Legfeljebb magadat minősíted, a tehetségük megmarad.
2018. dec. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rendben, kiakadt a cringe mérőm. :D

menj ki gyorsan az anime conra. :D


https://www.youtube.com/watch?v=onyFMJJ6ji8

2018. dec. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz témákat vegyítesz, muszáj itt neked keverni a szezont a fazonnal? Tudod egyáltalán miről beszélsz?
2018. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!Egyszer egy korábbi kérdésedre szedtünk össze neked jó pár infót,nem olvasod a válaszokat?Most leírom neked még egyszer,amiket én is megnéztem.A legtöbb angol feliratos, de néhánynak van magyar felirata is.


BTS American Hustle Life (Youtube)


Bangtan bomb (Youtube)


Eat Jin (Youtube)


Rookie king Bts (Youtube)


Run Bts (Youtube,VLive)


Bon Voyage (Youtube)


BTS Gayo (VLive)

2018. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az #1-es megint jön a hülye cringe dumájával XD aztán mivan abba ha a rajongó védi a kedvenceit,neked ez fáj?te meg jössz ide trollkoskodni mint aki jól végezte dolgát,amúgy másik kérdésnél is ugyanígy szidja a fiúkat meg Elvis Presley-vel mentegetőzik, már ne is haragudj de attól hogy őt is sokan ismerték,ne mérd azt az embert egy világhírű bandához légyszíves

Aztán agyba főbe szidják Jungkook-ot hogy tehetségtelen meg nincs hangja,valamint hogy a koreai férfiak lányos alkatúak és lányosan néznek ki/viselkednek,lehet van pár idol aki úgy néz ki,de vannak kivételek is

Nem tudom hány éves vagy,vagy ki vagy de ha mindössze 19 évesen elérsz annyit mint Jungkook és többi társa,majd akkor elbeszélgethetünk,addig nem igen van veled mit szót váltani

2018. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de nem értem minek kell szinte mindennap ugyanazt a kérdést feltenni amikor már múltkor is annyi választ kaptál...Szerinted mi honnan szedjük az infókat a fiúkról ? Csak is a netről...Beírod a Google-ba és kidob csomó találatot.


Az utálkozókkal meg nem kell foglalkozni,hater emberek mindig is voltak és lesznek is,az évek során már rájöttem,hogy semmi értelme az ilyen begyöpösödött flótásokkal leállni vitázni,úgyis neki lesz "igaza"...

2018. dec. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!