Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kit hogyan "érintett" meg a...

Kit hogyan "érintett" meg a Bohém Rapszódia c. film?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, amíg nem láttam a filmet egyáltalán nem hallgattam Queen-t, valamint Freddie Mercury nevét is csak hallottam, pontosan nem tudtam ki ő. Viszont mióta megnéztem a filmet(kb 1-2 hónapja) azóta naponta hallgatok Queent, és teljesen elgondolkodtat a zene, rengeteget megnézek magyar felirattal, és teljesen magával ragad az egész, és kicsit rossz érzéssel tölt el, hogy ebbe a korba születtem bele, nem bulizhattam régen a Queen-re. Freddie egy zseni volt, elképesztő ahogy mindig a közönséget is beleveszi a zenéibe minden egyes koncerten. Elképesztő ember volt, kár hogy már nincs köztünk.

2018. dec. 26. 17:45
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És ami még kimaradt, kinek mi a kedvenc száma a Queen-től? :)
2018. dec. 26. 17:47
 2/16 anonim válasza:
79%

Egyszerűen imádtam!

A zene a tökéletes helyeken szólalt meg és a szereplők is fantasztikusak voltak. Tökéletes illet a szerep Rami Malek-re.

Rengeteg kritikus többet várt a filmtől de én nem. A zenéjüket én is alig hallgattam aztán mikor a film elkezdődött libabőrös lettem. Én szeretem beleélni magam egy filmbe (sajnos vagy akarom vagy nem ez van, nem igazán én döntök) és engem teljesen beszippantott. Milyen világsztárnak lenni, milyen ilyen adottsággal születni és végig menni egy ilyen felismerésen. Vicces is volt és szomorú is. Én nem tudom kritikus szemmel nézni mert lehet olyan egyszerű vagyok, hogy nem is akarom tényleg nem értek hozzá de ha egy filmen tudsz sírni vagy nevetni akkor már megérintette a közönséget. Engem igen. Azóta a szinte minden számukat letöltöttem. A fények, az emberek a zene.. Ilyenkor mindig olyan senkinek érzem magam aztán jön egy film mint ez, ad egy kis löketet és folytatódik az álomvilágom.

2018. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
Soha nem voltam nagy Queen rajongó pláne nem Freddy Mercury rajongó, de azért ennél többet érdemelt volna. A film az első perctől az utolsóig borzalom, a főszereplő az évtized mellényúlása volt. Meg az sem tetszett hogy kvázi a sztori 90%-a nem akkor meg nem úgy történt tehát egy fiktív sztori. Szóval rám nem volt pozitív hatással.
2018. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%

Sosem voltam Queen rajongó, konkrétan azt se tudt hogy Freddy az énekes. Néhàny szàmukat szeretem nagyon, kedvencem a Don't stop me now, de erről sem tudtam jó ideig hogy Queen szám.

Párom nagyon nagy rajongójuk. Mikor valamikor a nyàron a moziba voltunk, és meglàttuk ezt a filmet a reklámok között, egyértelmü volt hogy jövünk. Én is kíváncsi voltam rà.

Hàt mit ne mondjak. Szerintem az év filmje. Nagyon imádtam. A szereplők iszonyat jók, főleg Rami, nagyon hasonlítanak az eredeti bandàra. Rami jàtèka valami isteni. Nem tudom mennyit gyakorolhatott, de a mozdulatai, gesztusai teljesen olyanok mint Freddynek.


Én csak egy dolgot csinàltam volna màsképp: olvastam hogy mittudoménki a zenész, aki énekel a filmben, na énaz eredeti Queen zenét, Freddy hangjàt tettem volna bele.

2018. dec. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Én 16 alatt vagyok. A Queent és Freddiet nem annyira ismertem, annyit tudtam róluk, hogy valami nagyon nagy banda jó számokkal és egy legendás énekes. De amikor elsőre láttam a filmet egyből beleszerettem az egész Queen világba. Utána olvastam, elkezdtem hallgatni a zenéjüket, stb. Azóta már háromszor is láttam a filmet és hamarosan az osztállyal is elmegyünk, mivel sikerült megszerveznem az osztályfőnökkel. Az összes dalukat nagyon megszerettem a személyiségükkel együtt. És hát Freddie lett életem szerelme is! <3 Nekem a film, a zene, a színészek, a kamera mozgás és minden nagyon tetszik! Vagyis szerintem ez egy fantasztikus bandáról szóló fantasztikus film!!
2019. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
81%
Imádtam!
2019. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem olvastam végig a kommenteket, mert megakadt a szemem azon h "FREDDY". Emberek. Ő Freddie Mercury. Ez a neve. Kéretik helyesen leírni, nem olyan nehéz.
2019. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
De hogy a kérdésre is válaszoljak, oda meg vissza vagyok tőle. Igen, vannak hibái, de nem is lehetett tökéletesen visszaadni. Rami a legjobb ember akit választhattak a szerepre, a többi tag is telitalálat. A film, a Queen zenéje, Freddie lénye, régóta az egyik legmotiválóbb és legjobb dolog amit tapasztaltam. Imádom őket. Nem tudok kedvenc dalt választani, mindegyiket más miatt szeretem nagyon.
2019. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

En is 16 korul vagyok. Tudtam, hogy legendak, de hogy ilyen szinten... elkepesztoek, a bandabol mindenkit megimadtam meg az egesz tortenetet a Queennek. Freddie meg csak szimplan zsenialis, annyira szimpatikus, eredeti es verprofi, nem tudom, mikor lesz ujra egy ekkora karakter a zeneiparban. Rami Malek amikor rola beszelt a Golden Globe-on, kb. bogtem.

Tudnek meg irni ezer dolgot, de felesleges, eletem legjobb dontese volt, hogy megneztem a filmet.

2019. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%

Az kétségtelen, hogy a filmben voltak ferdítések ám ezek ellenére is az első perctől a legutolsó percig (stáblista utolsó percéig) élveztem az egész filmet. A zenék hibátlanok voltak, a koncerteket úgy adta át a film, mintha ott csápoltam volna az első sorban a koncerten.

Rami Malek meg kitűnően játszotta el Freddiet. Remek színésszé nőtte ki magát, remélem még sok híres filmben kap szerepet.


Kedvenc számom nem biztos, hogy van.

Amiket nagyon szeretek tőlük az a Radio Ga Ga, Under Pressure, Killer Queen, Love of my life, Crazy Little Thing Called Love, Another One Bites The Dust, Is This The World We Created, The Show Must Go On, A Kind Of Magic, Teo Torriatte.

Nem tudok választani közülük, mivel mindegyiket ugyanúgy szeretem hallgatni. Talán a Love of my life-ot mondanám kedvencnek, ha muszáj lenne egyet mondani. Ez hat meg a legjobban, ezt tartom a legszebb számuknak.

2019. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!