Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ajánlani természetfelet...

Tudtok ajánlani természetfeletti tini sorozatokat?

Figyelt kérdés

A Teen wolfot már láttam sajnos, nagyon tetszett.

Ahoz hasonlókat tudtok mondani?

Láttam már a Vámpírnaplókat is.

A sorozat legyen: ROMANTIKUS (De ne az legyen a fő téma)

Legyen TERMÉSZETFELETTI farkasos vagy valami izgalmas.

Legyen benne helyes főszereplő. Vagyis szimpatikus, legyenek benne lányok.és ne legyen olyan régi. Pl: 2010-2009 nél ne legyen régibb.



2018. dec. 27. 14:30
 1/6 A kérdező kommentje:
És mindenképpen legyen pörgős
2018. dec. 27. 14:32
 2/6 anonim ***** válasza:

Grimm

Odaát

The Originals

Stranger things

2018. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Shadowhunters, az például ilyen.
2018. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

(Valami olyat ami egy lánynak tetszhet?)

Pl: már valamennyi rész láttam az odaátból.. De nem jött be. Úgy érzem sose fogok olyan jó sorozatot talápni mint a Teen wolf. :(

2018. dec. 29. 12:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Elkezdtem nézni a Shadowhunters tetszik, csak kár hogy feliratos. De szerintem a Teen wolfot örökké szeretni fogom. :)
2018. dec. 29. 14:36
 6/6 anonim válasza:
Legacies - nagyon ajánlom egy lányról szól (Hope) és a barátiról. Hope egy természetfeletti suliba jár ahol mindenféle természetfeletti lények élnek. Keresnek természetfeletti lényeket az iskolán kívül, hogy az emberek békében éljenek. Megjelenik Landon és Hoppal egymásba szeretnek. És ezek után az iskola vonzani fogja a természetfeletti lényeket de ezek nem a sima vámpírok , vérfarkasok meg boszorkányok lesznek. Még ennél is félelmetesebb lények jönnek félelmetes szándékkal. És ezeket le kell győzniük.
2021. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!