Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Netflix filmes oldallal...

A Netflix filmes oldallal kapcsolatban lehetne néhány kérdésem? A kérdésáradat lent lesz.

Figyelt kérdés
Hogy működik az oldal? vannak e fönt magyar filmek is vagy csak angol? mennyire biztonságos megadni a hitelkártya adatokat? bármikor törölhetem magam, az ingyenes egy hónap után is egyből? Vannak fent jó filmek? Gyerekmesék is? Megéri regisztrálni? Amik itt vannak filemk,sorozatok, azok csak itt elérhetők?
2018. dec. 28. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem volt netflixem,email cím és bankkártya-az 1.hónap ingyenes.leveszi a cash-t de csak azért hogy kiderüljön valódi -e a kártya.pár nap múlva visszakerül a pénz a számlára.bármikor törölheted magad akár az ingyen hónap után is ez sosem gond.annak ajánlanám a netflixet aki jól beszél angolul,mert rengeteg tartalom van rajta,saját sorozat vagy film,de sajnos nem mindenhol érhető el a magyar felirat.magyar filmmel nem találkoztam fent,de állítólag 2-3 db van fent. tényleg csak dicsérni tudnám,ha több lenne a feliratos tartalom.szerintem egy próbát megér.aztán ha nem tetszik lemondod...veszteni nem veszíthetsz vele
2018. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
még annyit hogy a főoldalon jelzik is hogy nincs elköteleződés,bármikor lemondható
2018. dec. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2018. dec. 28. 14:40
 4/4 anonim válasza:

Egy ingyen próbahónapot megér.

Nekem eddig egy nagy csalódás az egész.

Hallottam én is a legendát, hogy vannak Magyar szinkronos/feliratos filmek, viszont azt én külföldön elfelejthetem. Bár ez annyira nem is zavar, mert megértem a filmeket.

Az viszont már elég gáz, hogy abban az országban egyáltalán nem elérhető pár film, ahol a filmeket készitették.

Vagy több részes filmeknél csak 1-2 rész érhető el.

Pár sorozat nem az első évadtól érhető el.


[link] Itt egy kereső, ahol országok/nyelvek szerint is kereshetsz.

2018. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!