Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ghost Hunters Vs vagy a Ghost...

Ghost Hunters Vs vagy a Ghost Adventures a leghitelesebb műsor?

Figyelt kérdés

Melyik műsornak lehet jobban hinni? Válaszok lehetőség Ghost Hunters, Ghost Adventures, Egyik sem, Mindkettő megrendezett átverés az egész.


Ghost Hunters őket szkeptikusabbnak hitelesebbnek látom nem mondják rá mindenre, hogy szellem volt olyan rész is, ahol rájöttek az átverésre. A hőkamerát is jobban megvizsgálják tükröződés e vagy sem.

Másikba még nem láttam hőkamerás részt nagyon átverést. 1 4 5 részt láttam. Ghost Encounters moviet is róluk mintázhatták. Mennyire megjátszott? Ha kell link a műsorokról privátba küldök linket.



#szellem #nyomozás #démon #investigation #Ghost Adventures #szellemek nyomában #szellem vadászok #ghost hunters
2018. dec. 30. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos ilyenkor mindig előrebocsáltom hogy én nagyon hiszek a szellemekben. Viszont az ilyen és ehez hasonló tv műsorokkal kapcsolatban (akátmennyire is szeretném hinni hogy valódiak) vannak kétségeim. Én úgy vagyok ezzel hogy amit így felvételről lehet látni úgy, hogy nem vagy ott, hanem a felvételről ismered meg magát az esetet is, az 100%-ig sosem hiteles, úgy is mondhatnám, 100% sosem lehetsz benne biztos hogy hiteles. De persze van rá esély hogy valódi.

Mondjuk ha már itt tartunk (mivel nem valami jó az angol tudásom én amit lehet magyar szinkronnal nézek) annyira illúzió romboló, mikot az ilyen műsorokban megszólal a szellem és magyarban rászinkronizálnak egy tök béna hangot.

2019. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!