Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Nap nap után...

Szerintetek a Nap nap után szereplője, aki minden nap más testbe költözik, fiú vagy lány "eredetileg"?

Figyelt kérdés

2019. jan. 2. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

Hát, szerintem fiú, ha lànyba szerelmes. Jó, tudom ez nem zárja ki azt, hogy lány legyen, de akkor is.

Szerintem erre a kérdésre az író sem tudna válaszolni.

2019. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Idézet a könyvből. A főszereplő, A így ír erről:


“I didn’t think of myself as a boy or a girl—I never have. I would just think of myself as a boy or a girl for a day. It was like a different set of clothes.”


"Nem gondoltam magamra fiúként vagy lányként, igazából soha. Csak úgy gondoltam, egy napra fiú leszek, vagy egy napra lány leszek. Mintha csak egy másik ruhát vettem volna fel."


Tehát nincs neme, de egyformán kényelmesen érzi magát mindegyik nemi szerepben. Az olvasóra van bízva, hogy mit lát bele a személyiségébe.

2019. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!