Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnatok segiteni? Sehol nem...

Tudnatok segiteni? Sehol nem talalom

Figyelt kérdés

Melyik az a film amibe van 2 fiu es a kissebb nem tud csajozni de a batyja eleg jol es rendez egy hazibulit ahol az occsenek megtetszik a baratnoje es a telojan megjelenik valami csaj aki tanitja ot csajozni kiisjon a telobol meg minden

Es az a vege hogy a fiu azt hiszem homokba dobja ralep es kikapcsol a telefon majd ranagyitanak es ujra bekapcsol.

Koszonom elore is a segitseget.

Regi film lehet nagyon regen lattam. az a baj hogy egy szineszt sem tudok, pedig ugy mar meglett volna



2019. jan. 3. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Különös kísérlet én ezt találtam ami nagyjából hasonlít a leirtakhoz..
2019. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

sajnos nem ez az.:( annyit tudok hogy a boritojan homokban van a telefon es benne van ugye a csaj meg a fiu all elol

Dee asszem a film vegen eltemeti a fiu a telot

Regi a film azt tudom..

Meg a nagyobbik fiun nincs polo kb sose meg mindig piszkalja az occset nagy ahaja szokesbarna asszem.

Meg ami csaj van a teloba az kijon es mutogatna a fiunak mit fogjon mondjon a lanynak stb

Meg mikor elmennek a szulok rendez a batyja egy hazibulit aki kb 18 eves es ja kinti medence van meg a csajanak szoke ahaja ennyi

2019. jan. 3. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom eskü kerestem 1000 el de nem találtam semmit.. esetleg ha behatárolnád h kb mikor készült.. meg hogy milyen műfaj..
2019. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
vigjatek szeruseg, es regi film lehet
2019. jan. 3. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Pokoli mobil? 2007 es
2019. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!