Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc versenyzőtök az Exatlon Hungary-ból?

Figyelt kérdés
És mért?

2019. jan. 4. 19:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
66%
Ráköczi Reni navyon csunya
2019. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
79%
Gelencsér Tímea a kedvencem :)
2019. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
47%
Nekem a timi egyaltalan nem szimpi nem.ismeri el az ellenfelet, es jatsza az agyat allandoan. A kihívók kozul rozs geri es hanna a kedvencem:)
2019. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
58%

Utcsó 😛😝😝😝😝😝😝😝hu de. Gu inkabba hagyjuk

.

2019. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
87%
#14 mi? Nem értem..
2019. jan. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
86%
Nekem Gyarmati Panka,Szabó-Thomka Hanna ,Rozs Gergő, Ungvári Miklós :) Dombi Rudolf és Gelencsér Timike modorától és viselkedésétől rosszul vagyok , szörnyű milyen lekezelően , utálatosan néznek és beszélnek a kihívókról, ami azért bajnokság ide vagy oda nem szép dolog,hogy lekezeli és lenézi a civil embereket. Szép ,hogy ezekre kell ,hogy büszke legyen az ország, én biztos ,hogy nem vagyok az , hányok az ilyen emberektől.
2019. jan. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
31%
Nekem Rákóczi Renáta a kedvencem, nem adja fel, vesztes helyzetet is tud fordítani, kitartó. A 16. válaszolónak: Lehet nem egy műsort nézzünk. Rozs Gergely vádolja a csapattársát, hogy Pétert, hogy nem csapatjátékos, csak az önös érdekek vezérlik, de igazából őt vezérelték. Miért nem Hannát párbajra? Miért nem a csapat érdekeit nézte?
2019. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
75%
16.válaszoló vagyok! Utolsò , Rozs Gergő egy más kérdés, sajna amennyire bírtam egyre inkább kezd ellenszenvessé válni ő is,ettől függetlenül akkor őt tartom a legjobb férfi játékosnak a kékek közül s számomra Dombi és Timike viselkedése még mindig gusztustalanabb mint a kékek cirkusza. Ugyan is a lekezelő stílusuk és megnyílvánulásuk a kihívók felé számomra felháborító,attól ,hogy bajnokok nem kéne lenézniük a civil sportolokat. Panka,Reni ,Ungi és Fodor Rajmund nem viselkednek így , ezért velük nincs is bajom .De ez csak az én egyéni véleményem :)
2019. jan. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
74%
Amikor megvan a 10 győzelem, kinek a zenéje csendül fel? Köszi, ha tudja vki.
2019. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
46%

14 -es vagyok

Mit nem értesz?

Timi nagyon szép és ügyes,nem tudom mit nem lehet benne szeretni

2019. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!