Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 13-15-éves lányok között...

A 13-15-éves lányok között mik az alap filmek? Amit ugye mindegyikük láttott és ismer.

Figyelt kérdés
Sziasztok.Szeretnék úgymond tájokozott lenni ebben a körben és ezért kérném a segítségeteket.

2019. jan. 5. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinek más, de párat felsorolok.

Koszorúslányok bosszúja

Neveletlen hercegnő

Pizzarománc

Hercegnők éjszakája

Én és a hercegem

BaKer minden út Rómába vezet

2019. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Randiztam egy sztárral

Minden, minden

Udvarlót karácsonyra

A Bélier család

Villámcsapás

2019. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Amiket az első írt azokból csak egyet ismerek.😅 Én jobban szeretem a thrillereket. Egyébként már sok féle filmet láttam. És amit még szerintem sokan láthattak azok a vígjátátékok. De szerintem majdnem mindenkinek van egy olyan film amit nem látott pedig szinte mindenki ismeri. Szóval ezt nem lehet tudni.
2019. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Teljesen más.. Nekem az all time favoriteim között vannak a 70-80-as évek filmjei(leginkább musicalek), Szólíts a neveden, Ladybird, Széttörve, Az árvaház, Szerelmünk lapjai

De egyik legjobb barátnőm, 16 éves, és még mindig bármikor meg tudja nézni a Neveletlen hercegnőt, vagy Barbie filmeket

2019. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm au eddigi válaszokat.

Párat majd megnézek belőlük!

2019. jan. 5. 16:26
 6/8 anonim ***** válasza:
minden ami nyálas és vérfarkasos szar:D
2019. jan. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Van benne valami,de a lányok szeretnek horrort is nézni és együtt félni,amúgy kösz a tippet, megnézek pár nyálas szarságot.
2019. jan. 20. 18:08
 8/8 anonim ***** válasza:
hát akkor kitartást kívánok:D
2019. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!