Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a romantikus filmnek...

Mi ennek a romantikus filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem, csak azt tudom hogy láttam már valamikor régen. Az egyik főszereplő a Vészhelyzetből a Carter doki, meg egy szőke csaj, akiről nem merném állítani hogy a Meg Ryan. Táncolnak egy üres szobában, bohóckodnak az ágyon sállal bekötött szemmel. Kb ennyi maradt meg, és azt tudom, hogy egy nagyon szép romantikus film. Légyszi segítsetek, mert nem jut eszembe egyszerűen.
2010. jún. 28. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Fehér leander talán?
2010. jún. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nem ugrik be ez a cím, de lehetséges. A You tube-on ha beírod a keresőbe, hogy EMLÉKÜL, akkor kidobja a Neoton:Emlékül c. számát, abban a klipben van benne, most találtam meg az előbb. Megnéznéd?
2010. jún. 29. 00:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a dokit játszó szinész filmográfiáját!Biztos ott lesz a címe.
2010. jún. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Édes november?
2010. jún. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az ötleted tök jó, köszi! Csak Noah Wyle ezer filmben szerepelt! :) De nem adom fel, mindenképp meg kell lennie! Nézzétek már meg youtube-on amit feljebb itt írtam, hátha... KÖSZI!!!!!!!! :)
2010. jún. 29. 01:12
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Votf_9Mc1qY


erre gondoltál?89%os vagyok?

2010. jún. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Pffffffffff, ez jól sikerült, mert ez nem is az a színész...

Kereshettem volna reggeleig! :)

Igen, az Édes november a címe, köszönöm Nektek!!!!!!! :)

Jó éjt mindenkinek!

2010. jún. 29. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!