Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem csinálnak a Godzilla...

Miért nem csinálnak a Godzilla (1998) filmből egy olyan változatot, amiből mindig kivágják a Godzillából a "God"-ot és a Gojirából a "Go"-t amikor a Japán férfi mondja?

Figyelt kérdés

2019. jan. 8. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem kellene ennyit kábítószerezni.
2019. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok
2019. jan. 8. 16:46
 3/8 anonim ***** válasza:
2019. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha nem tudjátok mire utalok miért válaszoltok?
2019. jan. 8. 17:11
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megtalálod a leírását hogy a japánok miért mondják úgy ahogy

2019. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Előző, én erre gondolok, hogy ez alapján: [link] miért nem csinálnak egy olyan verziót amilyet kérdeztem?
2019. jan. 8. 22:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok munkával és pénzzel járna, nem érné meg. A film több stúdió közös munkája volt, ezért sokféle jogi hercehurcával járna belenyúlni, átnevezni meg pláne. Mindegyik stúdiónak újból le kéne szerződnie egymással, újratárgyalni a még a 90-es években megkötött szerződésüket, jóvá kéne hagyniuk a változtatásokat, utána pedig pénzelniük kéne az újbóli kiadását. Mindezt tovább nehezítené az is, hogy a Godzilla a filmipar egyik legkörülményesebb márkaneve, mert a japán tulaj, a Toho stúdió szigorúan szabályozza, hogy a karaktereiket és a nevüket mire és hogyan szabad felhasználni.

Az amcsi és a japán filmipar amúgy is inkább szégyelli a filmet, szerintem nem akarnák újra kiadni, hanem inkább megfeledkeznének róla.

2019. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én értem a referenciát.

A film egész fura volt, de a sorozatot hiányolom :(

Zilla (és nem Godzilla, mert nem ugyan az)nagyon szerethető volt benne.

2019. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!