Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ilyen filmeket írni...

Tudnátok ilyen filmeket írni nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon sírós, romantikus és olyan film ahol esetleg a tanárával vagy egy sokkal idősebb pasival van egy fiatal lány, Esetleg gimis film. Kilőve:

Romantikus-sírós: Szerelmünk lapjai, Felhők fölött 3 m-el 1-2, Cry-Baby, Grease (pomádé) 1-2, Vissza hozzád, Utolsó dal, Egy kutya négy élete és még csomó, csak nem jut eszembe mind, szóval ezért is nehéz találni olyat, amit nem láttam.:)

Tanár-Idősebb pasi, fiatal lány: Egy őrült pillanat, Szerelmi háromszög, Francia szépség, Kísértés. Ebből keveset láttam, ezért szeretnék még nézni.

Gimis: Vadócka, Botrányos pompomlányok, Bajos csajok 1-2, Spinédzserek, 10 dolog amit utálok benned, Egy különc srác feljegyzései, Tökéletes hang, LOL, Totál beépülve, Bájos törtető, Randiztam egy sztárral, Bunkó vagyok így hódítok, Lelkes testcsere, Dögölj meg John Tucker, Micsoda srác ez a lány, Könnyű nőcske, Hajrá csajok!, Megint 17, Fák Jú Tanárúr 1-3. Igen ebből elég sokat láttam, de még szeretnék. Ha valaki tud még ezeken kívül ilyen filmeket, az kérem írja le. Köszönöm.



2019. jan. 9. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

LOLITA (régi és új verzió)


VÉGZET


A SZERETŐ


UTOLSÓ TANGÓ PÁRIZSBAN


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!


Na ezeket nézd meg! Ezek nem gagyi tinifosok!!!

2019. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lolitáról és a szeretőről olvastam, de sajnos nem nagyon találtam fent őket neten:( Viszont, amit még írtál megnézem. Köszönöm!
2019. jan. 9. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!