Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok nekem sorozatokat...

Tudtok nekem sorozatokat mondani? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg, animációs szerű akár felnőtteknek készült akár cartoon networkon is helyt álló lehetne, de ne anime sorozatokat,

Akár kicsit apokaliptikus kicsit elvont, de relatív szórakoztató szép látványvilággal, ahol nem muszáj, hogy elvont dolgok annyira Kézen fekvő legyen, elég ha csak a háttérbe van.

Mondom első sorban mihez hasonlóra gondolok:

Kalandra fel


De pl gumball csodálatos világa, bár inkább az kicsit a szereplők miatt elvont nem a történések miatt, nem úgy mint a kalandra fel ahol a szereplők és a cselekmények is elvontak.


Mondom amiket ismerek és felesleges felsorolni

Rick és Morty

Futurama


Lehetőleg ne kötekedjetek, köszi 😏



2019. jan. 10. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Parkműsor, clarance?
2019. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Jöhet még!:)

2019. jan. 10. 20:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Steven Universe - sokban hasonlít a Kalandra felre, a sztorija először elég bugyutának tűnik, úgy igazából, csak az 1. évad felénél nyílik meg, de nagyon jól van felépítve, érdemes megnézni

Parkműsor - annyira háttérsztorija nincs, nagyon absztrakat, de vicces, nekem tetszik ez a fajta humor

sok a rész, de azért van köztük némi egybefüggés, ilyen olyan szálak

Avatar Aang/Korra legendája - ez inkább animés, de jó a sztorija, és túlnyomórészt arról van szó, nincs annyi kitöltés, mint a Kalandra felben mondjuk, de még is elég sok a rész


Én ezeket ismerem, szerintem egyik se csak kisgyerekeknek való, van valami hátsó jelentéstartalmuk, történetük. Ha kérdésed van ezekkel kapcsolatban, nyugodtan írj.

2019. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Van még egy csak nem tudom a nevét, arról szól hogy van egy deszkás srác és van két barátja (egy lány egy fiú) és ilyen dolgokat csinálnak (deszkás verseny, sulis szívatás stb stb én nagyon szeretem) phinies és pfhorb(ez is jó) vagy hogy kell írni
2019. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok, az Avatarhoz annyit elfelejtettem, hogy nem japán, hanem amerikai(Nickelodeon), én sem szeretem az animéket, de ez nem olyan tipikus anime(csak kicsit talán a kinézetre), nekem legalábbis bejött.
2019. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rejtélyek városkája, kid vs cat, Phineas és Ferb.
2019. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2019. jan. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. jan. 11. 16:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha kell még írj privátot:)
2019. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!