Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nehéz kérdés, de melyik ez a...

Nehéz kérdés, de melyik ez a film? Már nagyon régóta keresem.

Figyelt kérdés
Sokra nem elkékszem belőle, és amire emlékszem lehet arra is rosszul. Szóval még régebben láttam, és volt benne egy lány és 2 pasi. Az egyik pasi a lány szerelme volt, a másik talán az apja vagy talán nem is az apja hanem ő is szerelmes volt a lányba nem emlékszem. A lényeg hogy ők ketten nem jöttek ki túl jól. A filmben történt valami amiben a lány szerelme meghalt és amikor már a halálán volt és feküdt a földön közben beszélt a pasival aki mindig próbálta eltávolítani a lány közeléből mert sose bírta őt és mondta, hogy vigyázzon a lányra és átadott valami ékszert vagy valamit, hogy azt majd adja oda a lánynak. Aztán meghalt és az a másik pasi valami fakeresztet is állított neki vagy volt valami fakereszt vagy valami fából készült valami belé lett állítva a fiúba és amiatt halt meg már nem emlékszem, de igen mintha valami belé szúródott volna és az okozta volna a halálát asszem. És mintha ilyen háborús film lett volna, de az már nem biztos. Valaki látta vagy valaki tudja melyik filmre gondolok. Lécci segítsetek, már tök régóta keresem. Nem tudom melyik évben adták ki, de szerintem még 2000 előtti film, talán kilencvenes évekbeli, de nemtudom.
2019. jan. 12. 16:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és asszem talán Ben Affleck szerepelt benne, de az ő filmjei között nem találtam. És eszembe jutott hogy a lányba mindkét fiú szerelmes volt és ezért ellenségeskedtek egymással a lány miatt.
2019. jan. 12. 16:30
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pearl Harbor-égi háború
2019. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen ezaz!! Nagyon szépen köszönöm!! :)
2019. jan. 12. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!