Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Animésekhez szól a kérdés, akik ismerték és gyakran jártak az "anime-fanfiction.hu" nevezetű weboldalon! Egy fanficet keresek, tudnátok segíteni?

Volt egy Wuky nevű felhasználó, aki nagyon tehetségesen írt szórakoztató történeteket. Jó anno le is mentegettem őket, csak aztán tönkrement a gépem és elveszett minden adatom. Yu Yu Hakusho témában írt és volt egy sorozata "Irány ... !" címmel (Irány Japán, Irány Magyarország, Irány Balaton és Irány a középkor).

Most azokhoz szólnék, akik ismerik ezt a fanfictiont és esetleg lementették. Nekem az "Irány Magyarország" kellene, ha esetleg valakinek itt meglenne, az eltudná nekem küldeni e-mailben? :) Nagyon megköszönném! Email cím: fru_03@freemail.hu

jan. 12. 22:45  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok jó Kuroo Tetsuro fanfictionokat?
Animések! Mondanátok véleményt a Narutos fanfictionom eddigi két részéről? (olyanok véleménye is érdekel, akik nem ismerik a fandomot)
Filmek/sorozatok/animék/fanfiction-ök amiben az embert fegyvernek használják?
Valaki valamilyen jó fanfiction oldalt tud?
My hero academia mangások! Kirishima múltja majd meg lesz animésítve? Mert láttam olyan képeket instán ahol Kirishimának még fekete volt a haja és szomorúnak tűnt. Vags ez csak fanfiction volt?
Soul Eateres fanfic? Magyarul kellene!

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!