Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan működik az első,...

Hogyan működik az első, ingyenes Netflix hónap?

Figyelt kérdés
Ha öt nap után törlöm a fiókomat (mert megnéztem, amit szerettem volna), akkor valóban egy forintot se kell fizetnem?

2019. jan. 14. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
persze de szerintem használd ki teljesen
2019. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ingyenes hónap lejárta előtt bármikor lemondod, akkor nem von le összeget. Törölni szerintem felesleges a fiókodat, ha lemondod pl. az 5. napon az előfizetést, a fennmaradó 25-26 napra még ugyanúgy használhatod a fiókot és nézheted a tartalmakat.
2019. jan. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Regisztrációnál mit csináljak, amikor a fizetést kell beállítani? Amikor kártya adatokat, ilyesmiket kérdez. Ott hova, mire menjek?
2019. jan. 15. 15:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

First Name : Keresztnév

Last Name : Vezetéknév

Card Number: Ez értelemszerűen a kártya száma

Expiration Date: Kártya lejárati dátuma, Hónap/Év

Security Code: Kártya hátoldalán lévő 3 jegyű szám (A kérdőjelre kattintva megmutatja, hol találod meg a kódot.)


Majd ha ez megvan, akkor a "Start Membership" gombbal tudod elfogadni. Ezeket muszáj megadni, hogy ne tudja egy ember többször felhasználni az ingyenes hónapot külön felhasználókkal (hacsak nincs több bankkártyája). Nem von le semmit és aktiválás után, ha gondolod vissza is mondhatod az előfizetésed, de egyébként emailben is és az oldalon is az ingyenes hónap lejárta előtt 3-4 nappal jeleznek, hogy még él az előfizetésed.

2019. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És biztosan nem tudnak semmit kezdeni ezekkel az adatokkal, ha lemondom?

Amúgy köszönöm!

2019. jan. 15. 17:21
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Ez az ingyenes hónap még mindig van?
2020. ápr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen még mindig van az 1 hónap
2020. ápr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
4 nap után törölték az ingyenes hónap regisztrációmat. Chat-en közölték, hogy a COVID-19 miatt szüneteltetik a speciális ajánlataikat és csak tévedésből tudtam regisztrálni... Komoly cég
2020. ápr. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!