Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozatbarátra muszály sorozat...

Sorozatbarátra muszály sorozatot felrakni?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam meghívót erre az oldalra viszont hallottam; hogy sorozatot is kell fel töltenem ebben az esetben. Viszont akik használják; azoknak volt ebből probléma?

#Sorozatbarát; sorozatok; szórakozás; meghívó
2019. jan. 16. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit több, mint fél éve van fiókom az oldalon. Ugyan nemigen használom, de még beenged lépni, pedig nem töltöttem fel soha sorozatrészt. Úgyhogy szerintem nem kell aggódnod. Egyébként is butaságnak tartanám, mert akinek gyenge az internete az nem feltétlen tud sorozatokat feltölteni.


*Egyébként a "muszáj" szó J-vel írandó.

2019. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell feltöltened semmit. Én kb. a kezdetek kezdetén regisztráltam az oldalra, nem sokkal az indulása után, és még soha egy sorozatot sem raktam fel. Azóta is tag vagyok.
2019. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊
2019. jan. 17. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!