Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet Thanos legyőzésének...

Mi lehet Thanos legyőzésének a kulcsa?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogyan lehet őt legyőzni, elpusztítani vagy pedig megbékíteni? Mi lesz a megoldás? Le tudják őt egyáltalán bármilyen módon győzni, vagy ő lesz az úr a végtelen időkig?

2019. jan. 16. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg a kövek nála vannak, nem lehet sem legyőzni sem elpusztítani.Békét kötni...talán.
2019. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első részben is legyőzhették volna, már majdnem levették róla a kesztyűt. Úgyhogy én biztosra veszem, hogy legyőzik és nem megegyeznek vele.
2019. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Hogy még a kövek megszerzése előtt legyőzik, gyanítom.
2019. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszamennének az időben, és nem hagynák, hogy megszerezze a köveket, és nem követnék el ugyanazokat a hibákat, mint eddig, akkor legyőzhető. Ehhez persze kell valaki, aki képes visszaforgatni az időt.
2019. jan. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2 csakhogy akkor még nem volt nála az összes.Ha jól tudom akkor 2 még hiányzott neki.Idő kő ami Strange-nél volt és utána Vízió elme köve.De azt is csak úgy szerezte meg hogy visszatekerte az időt úgy hogy ő vette ki belőle a követ.

A válasz a kérdésre pedig nemtudni,csak tippelhetünk.

Vagy Marvel kapitány segít nekik

Vagy a Hangya kvantum világ utazás lesz

Vagy áll békèt kötni

Tényleg nemtudom,de ami biztos hogy a film után többet fogunk tudni 😂😂😂😂

2019. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Dark Phoenix
2019. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Thanost Thor is legyőzte a Vihartörővel a Végtelen háború végén, úgy, hogy Thanosnál ott volt az összes kő...
2019. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
majdnem,kár hogy nem a fejébe vágta a fegyverét.A bosszú elragadtatta őt,belenyomta a mellkasába.Szóval csak majdnem 😂
2019. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem már több esélyük van, hogy a galaxis őrzői közül meghalt az űrlord. Hála égnek hogy elporladt.

Aztán a következő lépés szerintem az, hogy először is az összes túlélő bosszúálló/szuperhős egy helyre megy. Kibékülnek, összefognak.

Ezután jön valami ötlet. Megvalósítása. Stb.

Szerintem a lényeg azon van, hogy fogjanak össze. Mind. Mivel kevesebben vannak, többet látunk 1 1 karakterből. Én kíváncsi leszek a reakciókra, amikor látják egymást. Pl örülnék, ha Hangya nagyobb figyelmet kapna. Mordályhoz vajon mit fognak szólni? Tony és Steve hogyan találkoznak?

Ezeket várom :) bárcsak láthatnánk őket együtt :D mert külön külön, különböző helyeken is jók, és értem, 19 hőst nem lehet egy helyre tenni, de akkor is jó lenne

2019. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!