Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Tudtok ehhez hasonló sorozatokat?

Olyan sorozatokat keresek, amik amerikában játszódnak, lehetőleg fiatalokról és az ő életükről szól.

A Gossip Girl-t és a Carrie naplóját imádtam.

jan. 16. 20:52  Privát üzenet  

A válaszok
Kertvárosba száműzve

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 17. 08:09 Privát üzenet

Pretty Little Liars

13 Reasons Why

Vámpírnaplók

Shameless

Dynasty (ez kicsit olyan Gossip Girl-ös)

Ha tetszett a Carrie naplója, akkor nyomás nézni a Szex és New York sorozatot is!

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 18. 03:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Olvastam egy könyvben egy ehhez hasonló mondatot, hogy "minden ember boldogsága ugyanolyan, de a boldogtalanság az minden esetben különböző". Napok óta gondolkodom rajta, hogy...
Tudtok mondani ilyen/ehhez hasonló filmeket?
Ennek a zenének mi a műfaja? Tudtok hasonló zenéket küldeni nekem illetve előadókat mondani?
Tudtok ehhez hasonló animét?
Mondanátok nekem ehhez hasonló romantikus tinivígjátékokat?
Ehhez hasonló zenék?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!