Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Thanos kiket tudna legyőzni...

Thanos kiket tudna legyőzni az alábbi ikonikus főgonoszok közül?

Figyelt kérdés

Darth Sidious (Star Wars)

Snoke legfőbb vezér (Star Wars)

Lord Voldemort (Harry Potter)

Szauron (Gyűrűk ura)

Magneto (X-Men)

Az éjkirály (Trónok harca)



2019. jan. 17. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom úgy gondoltad, hogy nála van a Kesztyű a Kövekkel.


A Star Wars főgonoszokat mindenképpen.

Voldemort már nehézkésebb, mert nem lehet tudni, hogy a mágia ellen mennyire ellenálló, mert ugye Dr. Strange is jól megizzasztotta.

Sauron hát... Az Idő Kővel vagy a Valóság Kővel szerintem őt is le lehet győzni.

Ugyan. Bírom Magneto-t, de nem olyan nagy ellenfél, hogy ez kérdés legyen.

Szerintem legyőzné az Éjkirályt is.

2019. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A végtelen kövekkel együtt az összeset.
2019. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ott a pont utolsó. Mindegyiket,sőtt ha benne lennének a marvel filmben ezek a karakterek,thanosnak egy csettintés és lehet a leírt 6 ból,3 nak annyi 😂😂
2019. jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A kesztyűs Thanos szerintem mindegyiküklkel végezne. De a nélküle, szerintem a lista felével végezne.... ha végezne
2019. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha Thanos az összessel végezne is, Ő Akit Nem Nevezünk Nevén vissza fog térni! Ő a leghatalmasabb fekete mágus, csak a sok ostoba mugli hiszi azt, hogy meghalt!
2019. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Thanos bármilyen ellenálló a Halálcsillag szuperlézerét ő sem viselheti el!


Sidious kivételével a töbit simán kinyírja, ha Sidious nem viheti a Birodalom hadseregét, akkor őt is, de a Birodalom serege ellen esélytelen... Oké, hogy nagyon ellenálló, meg minden, de a Halálcsillag szuperlézere az Alderaant elporlasztotta, Thanost is kinyírja...

2023. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!