Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt a legijesztőbb/legmegr...

Mi volt a legijesztőbb/legmegrázóbb film amit valaha láttatok?

Figyelt kérdés
Ami a legmélyebb nyomot hagyta bennetek, negatív értelemben. Amit talán sohasem néznétek meg újra...

2019. jan. 17. 16:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
a mártírok nyert nálam.
2019. jan. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Cannibal Holocaust

Nem mostani darab, nem is most láttam, de ha eszembe jut még mindig megborzongok tőle. Rossz értelembe. Tuti, hogy soha többé nem nézném meg. Elég morbid és megrázó.

2019. jan. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Eden lake és a "Furcsa társaság" (nem biztos hogy jól írtam a címét)
2019. jan. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Cannibal Holocaust. Nem tudtam végignézni, gyomorforgató, undorìtó.
2019. jan. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
36%
E.T. a földönkívüli. Iszonyat módon féltem tőle kiskoromban. Felnőttként ismét megnéztem a filmet, de nem lett szimpatikusabb az a csúnya idegen lény.
2019. jan. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Eden Lake-nagyon megviselt.

Begotten-különösebben nem hagyott nyomot bennem,de valamiért hányingerem volt tőle.

Szégyen (Schande) mivel pedofil tartalmú, inkább a tehetetlen düh forrt bennem).

Mehanikus narancs- nekem kicsit nehéz film volt, és ott is végig volt egy diszkomfort érzet mikor néztem.

Mulholland Drive- szintén a nyomasztó érzés, és szégyen ide vagy oda,nem is igazán értettem. :)

Elefántember- borzasztó. Nyomasztó.

2019. jan. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!