Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Valaki aki tud angolul, lefordítaná ebből a videóból Piton és Igor Karkarov párbeszédét?

[link]

jan. 17. 20:48  Privát üzenet  

A válasz

Igor: It’s happening again, like before! And soon neither you nor anyone else will be able to deny it! - Újra az történik, mint régen. És hamarosan se te, se más nem fogja tudni cáfolni többé.

Piton: Told you already Igor, I see no reason to discuss it. Lumos! 10 points from Hufflepuff, Fawcett and the same for Ravenclaw Stebbins. - Már megmondtam Igor, nem látom értelmét erről (tovább) beszélni. Lumos! 10 pont a Hugrabugtól, Facett, és ugyanannyi a Hollóháttól, Stebbins.

Igor: It’s a sign, Severus. You know it is! - Ez egy jel, Perselus. Te is tudod, hogy az!

Piton: Sorry I don’t know what you’re talking about. - Sajnálom, nem tudom, miről beszélsz.

Igor: Really? Then perhaps you don't mind rolling up your sleeve, huh? You don’t fool me, Severus! You are scared, admit it! – Oh, tényleg? Akkor talán nem bánod, ha feltűröm az ingujjadat? Engem te nem versz át, Perselus! Tudom, hogy félsz, ne tagadd!

Piton: I have nothing to be scared of, Igor. Can you say the same? - (Nekem) nincs mitől félnem, Igor. De ugyanezt te is elmondhatod magadról?

Éltem a költői szabadsággal itt-ott, de főleg azért, hogy magyarosabb legyen.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 18. 12:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm

# 2/2Időpont jan. 18. 15:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az idei Golden Globe gálát közvetíti valamelyik magyar TV-csatorna? Vagy lehet nézni neten valahol? Akár angolul is.
Tudnátok valamilyen sorozatot ajánlani angolul angol felirattal, ha igen be tudnátok linkelni az oldalt, ahol elérhető?
Ha Piton meg akarta védeni Harry Pottert, akkor miért árulta el Voldemortnak a hét Potter-dolgot?
Hogy van angolul hogy "fénybenjáró"?
Hol tudok sorozatokat legálisan online angolul angol felirattal nézni?
Angolul milyen jó vígjáték, romantikus film vagy mesefilm van fent Youtube-on?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!