Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vampire Diaries-en, Twilight...

A Vampire Diaries-en, Twilight-on és Buffy, a vámpírok réme-n kívül van olyan vámpíros film, vagy sorozat, amely tiniknek szól?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Angel, nem?
2010. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

True Blood


Nem kell kötekedni szól ez mindenkinek aki vevő rá.

2010. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A True Blood-ot egyébként neten hol tudnám nézni?

2010. jún. 30. 16:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a True Blood nem tiniknek szól. Bár mondjuk én 17F vagyok, de azért nézem:)

Amúgy állati jó, de ez inkább durva, nem arról szól, mint az Alkonyat, h nézünk egymásra szerelmesen. A TB-ban van vér, szex(ami sokszor perverz [lásd:3.évad 3.rész vége [link]

Csak akkor ajánlom, ha bírod az ilyeneket, mert a True Blood az nagyon nem tini. Nem véletlenül 18 karikás.

2010. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elkezdem nézni a True Blood-ot, utánaolvastam és tetszik. 17/L vagyok, és kitűnően bírom a vért...:D
2010. jún. 30. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!