Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a lenyege a "Felejtes''...

Mi a lenyege a "Felejtes'' (angolul:Forgotten) cimu filmnek?

Figyelt kérdés
megneztem es nem ertem a lenyeget hogy mit kell levonni a tortenetbol de ugy magat a tortenetet sem igazan ertem hogy akkor most a no gyereke tenleg letezett vagy csak kitalalta?
2008. nov. 7. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Egy gyászoló anya, Telly Paretta, megpróbálja feldolgozni nyolc éves fia halálát. Legnagyobb megdöbbenésére férje és pszichiátere szerint fia soha nem létezett és csak az ő agyának szüleménye. Telly teljesen összezavarodik, de amikor találkozik fia egyik barátnőjének az apjával, Ash-sel, a volt hokibajnokkal, kiderül, hogy a férfi is ugyanezzel a felkavaró helyzettel küszködik. A két szülő elhatározza, hogy kiderítik az igazságot.
2008. nov. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na ezzel nem sokat segítettél szerintem...én úgy értelmeztem,hogy léteztek,nem találta ki,hanem a társadalom felejtette el a gyereket az anyával (mivel vizsgálta a köteléket az emberek között). És a finta az vlt,hogy az anyában mégis megmaradtak a kötelékek,és ez alapján tudott emlékezni a fiára. Szóval a felsőbb körök manipulálták az egyszerűbb embereket. Kicsit olyan,mint az 1984 ebből a szempontból.


Rég néztem a filmet,lehet,hogy 1-2 részletet kicsit másképp meséltem el...

2008. nov. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!