Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a két horror filmnek...

Mi ennek a két horror filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Még nagyon régen láttam két horrorfilmet, pontosabban csak részleteket belőlük, azóta is hiába próbálom a címüket kideríteni. Előre szólok, nagyon kevés dolog maradt meg belőlük szóval elég hülyén fog hangzani ahogy megpróbálom körülírni őket, de remélem valaki így is rájuk ismer.


Az egyikből annyi maradt meg, hogy valami régi hotelben, vagy panzióban játszódik, és egy pasas késsel gyilkolászik benne, és azt hiszem az idős anyja is vele van, de a film végén őt is megöli. Kicsit talán hasonlít a Psycho-hoz, de nem az, már csak azért sem mert ez a film nem fekete-fehér.


A másik filmnek a végére emlékszem csak, egy erdő a helyszín, és egy fiatal lányt ilyen furcsa szörnyek üldözik, kicsit olyanok mintha vámpírok lennének, de szőrösek. És a szörnyek egyike ember alakot ölt, és egy fiatal srác alakjában próbálja tőrbe csalni a lányt de nem sikerül neki. Meg egy olyan jelenet is megmaradt ebből a filmből, ez is elvileg a vége fele van, hogy az utóbb említett fiatal srác bezárkózik egy erdei fakunyhó pincéjébe, odakint pedig a rendőrök már körbe vették a házat és próbálják rávenni a srácot hogy jöjjön ki, de a srác végül szörnnyé változik.


Tudom, iszonyat debilül hangzik ahogy körülírtam a filmeket, de sajnos csak ezek maradtak meg belőlük. Az biztos, hogy régebbi filmek (80-as, 90-es évek, 2000-es évek, de ezeknél nem régebbiek, kameraminőség alapján) mert még 2009-ben láttam mindkettőt, de azóta sem tudtam kideríteni a címüket.


Minden választ előre is köszönök!



2019. jan. 20. 17:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Pontosítok: az első filmnél, nem öli meg végül az anyját, csak ásóval leüti, de végül életben marad
2019. jan. 20. 17:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első filmről a Menekülj! jut eszembe.
2019. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az, azt ismerem. Annál régebbi az első, viszont hasonlít cselekmény tekintetében.
2019. jan. 20. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Ragyogás 1980? Abban ő elmebeteg férfi gyilkol egy hotelben
2019. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!