Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A galaxis őrzőinek hogyan...

A galaxis őrzőinek hogyan tervezhetnek folytatást ha meghalt az egész banda?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy a Marvel jövőbeni tervei között szerepel a Galaxis őrzői 3. is, de kérdem én ha 5-ből 5 galaxis őrzői halott, akkor mégis hogyan akarnak folytatást csinálni?

2019. jan. 21. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Kösz a spoilert!!!

Én nem láttam ugyan egyet sem, de köszi, hogy tönkrevágtad...pfff

Ilyet nem illik kiírni a kérdésbe, de még a leírásba is csak úgy, ha a kérdésbe odaírod: SPOILER!!!

2019. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már késő, de azért spoiler!

Úgy lesz folytatása, hogy több, mint valószínű, hogy életben maradnak az Bosszúállók: Végjáték után. Vagy(!) korábbi időszakban fog játszódni, de inkább az előbbi az esélyesebb szerintem.

A Bosszúállök negyedik része, a Végjáték idén jön ki és az lesz a cselekménye, hogy, amit Thanos tett, azt valahogy visszaforgassák és megmentsenek minél több embert és hőst. Valakik így is meg fognak halni, de nem ugyanazok, akik a Végtelen háborúban.

2019. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

1# Már fél éve kijött a Végtelen Háború, ha akartad már rég megnézhetted volna, ne a kérdezőt hibáztasd.


Kérdező: Nagy valószínűséggel a következő Bosszúállókban felélesztik őket/visszahozzák a lélekkőből őket/ szereznek pár fakanalat és rárajzolják az arcukat

2019. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már majdnem egy éves film, több mint fél éve megvásárolható/letölthető. Mindenki látta akit érdekelt.

Pont én vagyok aki mindig kínosan ügyelek a spoilerezésre, de mégis meddig kellene még kiírni? Csak a friss alkotásoknál szokás, 2-3 hónapig. Vagy talán még az 1977-es Új reményhez is írjam ki hogy spoiler ha kérdezek róla? Ha érdekelt volna már rég láttad volna, ha meg nem érdekel akkor nem tudom miért háborodsz fel. Azt meg végképp csodálom ha eddig sikerült elkerülnöd minden spoilert, kb. augusztus óta nem tudok úgy felmenni egy oldalra hogy ne a Végtelen háború cselekményeinek sarokpontjai jöjjenek szembe... Már ezen az oldalon is számtalan kérdés volt.

De amúgy bocs akkor.

2019. jan. 21. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy Pókember is halott kéne legyen, és kijön az új filmje. Képregényekben elég könnyű a feltámadás.
2019. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Értem mire gondol az 1. válaszoló.

Én is eléggé kiakadtam amikor múltkor valaki elmondta hogy (SPOILER!) Vader Luke apja.. (SPOILER VÉGE!)

2019. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért nem ez nem egy olyan új film. XD

Könnyen vissza lehet csinálni, a Végjáték valószínűleg erről fog szólni. Az is lehet, hogy behozzák az alternatív idősíkokat.

2019. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!