Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti nézitek a The Royals című...

Ti nézitek a The Royals című sorozatot?

Figyelt kérdés
Ha igen, vagy mar lattatok az eddigi reszeket, akkor lehet tudni hogy lesz-e tobb resz, es hogy mikor? Eddig a 4. evad 1. reszeig jutottam, viszont csak 5 resz van feltoltve sorozatbaratra. Egy evadban atlagosan 10 resz van. Par napja kezdtem el, es hat kivancsi vagyok h van-e folytatasa a tortenetnek. Spoilert kerlek mellozzetek, ha tudtok valami fontosat a vegkimenetelrol.

2019. jan. 22. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te mit néztél sorozatbaráton, de nálam a 4. évadnál is 10 rész van fent. Meg is néztem őket anno, úgyhogy elvileg működnek is a linkek. Ugyanakkor ez az utolsó szezon, 5. elvileg már nem lesz.
2019. jan. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszodat. amugy pont most akartam javitani magamat, most lattam hogy mindegyik resz fent van. valoszinuleg a hirdetes miatt nem lattam.
2019. jan. 22. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!